PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496211}
5,9 249
ocen
5,9 10 1 249
Island
powrót do forum filmu Island

Napisy

ocenił(a) film na 9

Może komuś udało się znaleźć gdzieś napisy? Oczywiście nawet nie marzę o polskich, ale przydałyby się chociaż angielskie :) Niestety szkocki akcent przerasta moje możliwości językowe :p

purrie

Poki co ani polskich ani angielskich nie widać

ocenił(a) film na 9
pponiatt

szkoda :( Zaczynam podejrzewać, że ten film nie jest wystarczająco popularny, żeby ktoś podjął się zrobienia napisów :P

purrie

a wg można gdzieś to oglądnąć?

ocenił(a) film na 9
Gagisa

Nie wiem, czy można obejrzeć online, ale do ściągnięcia jest, a przynajmniej był jeszcze niedawno :)

purrie

a skąd pobieraliście? bo nigdzie nie moge znaleźć nic ciekawego.. ;/

piotr_nikos

na forum darkwarez jest film, ale niestety bez napisów, obszukałam cały Internet i nigdzie nie ma napisów :(

ocenił(a) film na 9
AlicjaLange

Myślę, że, przynajmniej na razie, nie ma co liczyć na napisy, nawet po angielsku... Ale w zrozumieniu o co chodzi trochę pomogło mi przeczytanie książki ;)

purrie

kurczę mogłyby być napisy, nie powiem, że nie, ale książka też dobra sprawa, byle do niej jakoś dotrzeć. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
AlicjaLange

Jest w sieci :) Jak wpiszesz w google "island jane rogers pdf" to powinno coś wyskoczyć. No chyba, że nie lubisz czytać z komputera :P

ocenił(a) film na 7
purrie

Trochę czasu minęło od założenia tematu :) ale właśnie wstawiłam napisy (polskie oczywiście) na: p o d n a p i s i . n e t
Mam nadzieję, że komuś się przydadzą ;)

ocenił(a) film na 6
lenaXway

Tydzień temu przekopałam cały internet i nie było.

W końcu obejrzałam w oryginale. ;)
Ale skoczę i sprawdzę niektóre dialogi. ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
ania_ce

Potwierdzam, wszystko ok. Dzięki lenaXway!

ocenił(a) film na 7
ania_ce

Też zaczynałam od przekopania neta i nic, żadnych napisów dosłownie... więc też obejrzałam w oryginale :)
Za ich zrobienie wzięłam się trochę z nudów chyba (kiedy się leży chorym w łóżeczku to się człowiek nudzi) ^^
O... i widzę, że zostałam sprawdzona... ;D

ocenił(a) film na 6
lenaXway

Nie mogłam zrozumieć fragmentu bajki z kaczką i kucharką. Myślałam, że drwal ich ściga. ;)
Miałam też wątpliwości co do rozmowy tych chłopaków na plaży, tuż przed bójką. Też trochę inaczej zrozumiałam. ;)

ocenił(a) film na 7
ania_ce

Posądziłaś tego miłego drwala o takie złe rzeczy... ;D
W rozmowę tych chłopaków na plaży naprawdę musiałam się wsłuchać... bardzo ;)

ocenił(a) film na 9
lenaXway

A są jeszcze? Bo nie mogę ich znaleźć na tej stronie co podałaś :P

ocenił(a) film na 7
purrie

Ależ oczywiście, że są nie śmiałabym ich usunąć ;D
Proszę, link: h t t p : / / p l . p o d n a p i s i . n e t / p l / island-2011-napisy-p2283980
Musiałam go rozczłonkować bo by nie wstawiło ;)

ocenił(a) film na 9
lenaXway

Dzięki! :D Nie wiem dlaczego nie mogłam ich znaleźć.. No to, skoro mam taki dobry powód, to obejrzę sobie jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 7
purrie

Proszę bardzo :D No to w takim razie, życzę miłego kolejnego seansu ^ ^

purrie

jest już z napisami :-)http://btgigs.info/details.php?id=311368

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones