PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479824}

Istoty

Humains
3,6 2 102
oceny
3,6 10 1 2102
Istoty
powrót do forum filmu Istoty

2/10

ocenił(a) film na 2

Soreczka , kicha wylaczylem po 30 min poprostu nie zainteresowalo zdaza sie

tabaluga191919

Widzisz, a ja nie wiem po co wytrzymałam do końca... Masakra! Nic nie straciłeś, a wręcz zyskałeś nie oglądając tego filmu w całości ;)

tabaluga191919

Ja również obejrzałam cały film. Niczego nie straciłeś w zupełności. Jeszcze żeby zaliczać ten film do horrorów...masakra.

tabaluga191919

jak nie obejrzałeś filmu to po cholerę oceniasz? lol...

ocenił(a) film na 1
wito_filmweb

Zwróć uwagę na opinie innych użytkowników to się dowiesz :P Właśnie obejrzałem cały i powiem że można po 30 min wyłączyć. Nic wartego uwagi się nie wydarzy. Nieporozumienie.

wito_filmweb

Sory, ale to chyba świadczy o o czymś! Skoro większość ludzi wyłącza film w połowie, to znaczy, że był na tyle nudny, iż nie był w stanie zatrzymać widzów do końca. Ja wyłączyłam film pod koniec, nawet mnie nie interesowało jak konczy się ta nudna, nie trzymająca w napięciu kicha. Żałuję, że nie wyłączyłam w połowie jak większość ludzi.

milenasy

no ale jak sie nie obejrzało do końca to nie powinno się w ogóle filmu oceniać... wg mnie...

ocenił(a) film na 3
tabaluga191919

No ale nie ocenia się filmu jeśli nie obejrzało się go do końca, ludzie...

ocenił(a) film na 1
Witak

Normalnie mówię to samo. W tym przypadku to tak jakbym powiedział żebyś obejrzał 30 godzinnego nyan cata i go ocenił.

ocenił(a) film na 6
Witak

Zgadzam się. Film się ogląda w całości albo wcale. A jak się nie potrafi wytrzymać to końca to nie należy oceniać. Film faktycznie bardzo grubymi nićmi szyty, ale mnie się go nie najgorzej ogladało.
I co to za zwrot autora tematu "Soreczka". Aż się skrzywiłam . :/ Już samo to mówi, jaki poziom będzie miała wypowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones