PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479824}

Istoty

Humains
3,6 2 102
oceny
3,6 10 1 2102
Istoty
powrót do forum filmu Istoty

Kolejny francuski gniot, uwieczniający tylko moją nienawiść do francji, francuzów oraz ich
pseudo produkcji. Ich komedie można obić o kant ch&*a, są tak denne, że niekiedy
śmieszne ze swojej żałosności. "Dobre" komedie z francji można by zliczyć na palcach. A
horrory to totalna parodia. Może zbyt mocno pojechałem po francuskim kinie, ale po tym
filmie wszystko mi opadło a w tym nastrój.

Więc wyrażę teraz krótkie niezadowolenie na temat tego filmu. Przegapiłem niestety
początek i zaraz przed końcem wyłączyłem z zażenowania telewizor, ale ogólnie ta fabuła
w lesie, zaraz po wypadku jest zupełnie do kitu. Neandertalczycy niby przetrwali w tej
dolinie, ok. Była wzmianka o ewolucji po tych kilku/dziesięciu/ tysięcy lat, podczas gdy oni
zachowywali się bardziej prymitywnie niż pierwsze koczownicze plemiona
zamieszkujące tą planetę. Atakowali ludzi bez żadnej logiki, bez żadnego
wcześniejszego zapoznania. Już nawet dziki wilk dałby się prędzej oswoić, niż oni.
Potem rezultat jest taki, że ukradli tym dwóm chłopom laseczki by sobie podupczyć.
Trochę naciągane wyciągnięcie jakichkolwiek emocji od widza, ale ok. A potem pada
tekst, że zabrali te dziewczyny dlatego, bo sami nie posiadają kobiet. tylko że.. jak w
takim razie przetrwali tyle pokoleń? Ruch^%ąc turystki? Bez przesady. Była wzmianka, że
osiedlili się tam mniej więcej za czasów średniowiecza, a może i wcześniej. Więc wtedy
przybywały tam seks-turystki gotowe na numerek z neandertalczykami? Nawet gdyby
znalazły się odpowiedzi na te pytania, to i tak fabuła jest lipna i naciągana. A najbardziej
wkurza mnie idiotyczne zachowania głównych "bohaterów". Zero myślenia z rozmachem,
jakiegokolwiek przygotowania, każdy mówi co innego, piszczy, krzyczy, posługując się
tym obrzydliwym językiem. Rezultat jest dosłownie gówniany. A najbardziej żałosne jest
to, że dopiero pod koniec odkrywają coś takiego, jak nóż, cały czas chodząc nieuzbrojeni.
Przecież to parodia, w rzeczywistości zaatakowałoby ich pierwsze lepsze dzikie zwierzę
(już nie mówię, że od razu niedźwiedź) i byłoby po nich. Sam nie wiem, co jeszcze dodać.
Podczas oglądania mogłem wytknąć tyle błędów a teraz brak mi natchnienia, kreatywnej
twórczości własnej. Ale na szczęście większość ludzi podziela moje zdanie, patrząc na
ocenę filmu. I gitara.

ocenił(a) film na 3
Aragreacht

O ile opinii o francuskich produkcjach nie podzielam, wręcz przeciwnie. To jeśli chodzi o te "arcydzieło" popieram. Miałem nieprzyjemność oglądać od początku i już pierwsze minuty sprawiały że straciłem jakiekolwiek nadzieję jeśli chodzi o dalszą fabułę. Niestety nie myliłem się. Szkoda czasu, prądu na takie coś....

ocenił(a) film na 2
amisttad

Myślałem ze film o wiele głupszy ale tak patrzać to nawet mi sie ogladało Film słabiutenki na prawie na kazdym kroku ale cos sobie mial ze czułem ze mu nie dam oceny 1 .Ale koncówka to juz debilizm każdy szczela do siebie nie wiem jaki to miało cel moze i nie miało ja tam nie wiem I nie zagłebiam sie dla mnie 2/10

kinoman1985

Ja dałem zawyżoną ocenę 2/10 ze względu na scenerię.

ocenił(a) film na 1
Aragreacht

heh te arcydzieło kręciło 2 reżyserów a za scenariusz pisały 4 osoby :)
dawno takiego gniotu nie oglądałem .. dawno tzn. wczoraj :) "odrodzone zło" polecam wszystkim kino-maniakom hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones