PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479824}

Istoty

Humains
3,6 2 102
oceny
3,6 10 1 2102
Istoty
powrót do forum filmu Istoty

kawałek końcówki.Beznadzieja.Ładny to był tylko las :D

ocenił(a) film na 3
Kalina102

Też obejrzałam na przerzutki- cienizna i lipa.
Natura- super.

ocenił(a) film na 4
Kalina102

Ja zmęczyłem calutki bez przeskakiwania. Dno, można puścić na Tele5 :D. Zabawne są niektóre absurdalne sceny np scena upadku samochodu z urwiska - tylko jedna ofiara, reszta lekkie zadrapania i wybity bark (chyba), żeby wszystkie wypadki tak się kończyły... Długi czas towarzystwo nic nie robi i czeka na śmierć, aż tu nagle pomyśleli żeby ruszyć du-pki jak zniknęło ciało... Pod koniec strzał w butle rozwala szopkę a tak na prawdę żadna z butli nie wybucha :D przekladkujcie scene... . Może się czepiam ale owe sceny świadczą że film jest gniotem :P. Pozdrawiam

P.S. Ładny był las i ta mała aktorka Manon Tournier hehe za nią daję 4/10

ocenił(a) film na 4
jarroq

Dnem bym tego nie nazwał , może nie było to arcydzieło ale szczerze poruszono w nim dość ciekawy temat neandertalczyków i.. "co by było gdyby?" wyobraźcie sobie teraz że gdzieś na ziemi żyje paru takich ;D I co wtedy ? Ogólnie dość dobrze nakręcone choć początek nudny a końcówka? No cóż mogła by być lepsza w sumie no ale w końcu nie ja to nakręciłem ;D Ujdzie w tłoku ale widziałem dużo. lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones