PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598624}
2,4 2 229
ocen
2,4 10 1 2229
1,8 5
ocen krytyków
Ixjana. Z piekła rodem
powrót do forum filmu Ixjana. Z piekła rodem

Dlaczego on gra w każdym filmie !?

mmaakkss

Dlatego , że jest znakomitym , genialnym aktorem. Do pięt mu nie dorastasz. Okaż trochę szacunku wielkiej postaci polskiej kinematografii , smarku.

accadacca

Jak zwykle na internetach wszyscy wszystko o mnie wiedzą. Chodzi mi o to, że oglądanie tych samych twarzy non stop jest nużące.

mmaakkss

Ironii nie zauważysz nawet jak Cię w łeb pier...

wayzee

No rzeczywiście, 5h temu jeszcze nie do końca wytrzeźwiałem i mogłem mieć kłopoty z przetwarzaniem informacji :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mmaakkss

bo mamy za malo aktorow i wszedzie graja ci sami xD najpierw Kac Wawa a teraz ta Ixjana slabo panie Szyc

mmaakkss

Bo polscy filmowcy myślą, że jak wezmą Szyca i Karolaka do filmu to się zlecą ludzie do kin. Najgorsze jest to, że dobrze myślą, bo wciąż te same mordy w polskich filmach.

mmaakkss

Jak by nie mogli brać innych aktorów,już rzygam tym całym Borysem Szycem,wszędzie go pełno..

mmaakkss

Bo wiernym waflom należy się jakaś nagroda, inaczej by nie chcieli tak pokornie warować u lewej nogi pana.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LordNeo

Mój mistrzu :)

mmaakkss

Bo to taka krajowa ''Prostytutka''.Wszystko dla pieniędzy.

SadNoveber

widzę że nie jestem odosobniony w opini na temat borysa sz.,to świetnie :)

mmaakkss

W każdym? Ja go widziałem ostatni w 2010 roku w naprawdę dobrym "Krecie".

mmaakkss

Nie sobie gra w gniotach, lepiej w gniotach niż w dobrych filmach które można widowni obrzydzić.

ocenił(a) film na 1
mmaakkss

Przed świętami Bożego Narodzenia pomagał charytatywnie pakować zakupy w jednym z marketów, ale szybko zrezygnowano z tego pomysłu. Klienci narzekali, że produkty, których dotykał Szyc psuły się i były niezdatne do spożycia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones