PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598624}
2,4 2 229
ocen
2,4 10 1 2229
1,8 5
ocen krytyków
Ixjana. Z piekła rodem
powrót do forum filmu Ixjana. Z piekła rodem

Co jest gorsze polskie kino czy polska piłka nożna?
Ja już nie wiem.

wojtekl28

Chyba obydwa są na tym samym poziomie. Najgorsze że na te dwie rzeczy idzie nasza kasa :(.

użytkownik usunięty
wojtekl28

witam

moj syn tez Wojtek.

Pytanie jest dobre,odpowiedz ciezka.Kiedys tu napisalem,ze powinno sie polski fuzbal zlikwidowac,od reprezentacji po lige okregowa.
Polskie kino oddycha podobnie,Aktorow brak,sa tylko Szyce.Scenariusze pisze kazdy,kreca tez wszyscy i tak to wyglada.Mysle,ze to wina Tuska

pozdro

robin hut

Hej,

trochę się mylisz mianowicie scenariusze pisze kilku swoich dlatego co film widzimy ten sam syf, kreci tez kilku swojaków z betonu po niedostosowanej do obecnych czasów Łódzkiej filmówce . Są też dobre filmy. Co do jednego się zgadzamy, Szyce, Karolaki i ten k.rwa mistrz wątpliwej jakości filmu o Papierzu Adamczyk to dno dna. Jest kilku dobrych aktorów. Dorociński choć teraz pakują go wszędzie i niestety wymęczy widownie, Kot, Chyra...

wojtekl28

Jasne że Polska piłka kino ma wielkie tytuły ,,,, Przykład Róża niesamowity film Pokłosie bardzo dobre Drogówka niezła Dom Zły genialne kino wymieni można jeszcze wiele i to są tytuły z ostatnich tylko lat więc nie ma co narzekac a że badziewia się zdarzają tym bardziej można docenic arcydzieła;;;Róża co za film

ocenił(a) film na 9
wojtekl28

Dobre pytanie bo z polskim kinem jest podobnie jak z piłką nożną pokładamy nadzieję w znanych reżyserach zawodzą , pokładamy nadzieję w piłkarzach zawodzą

A tym czasem młode piłkarki które co do niedawna nikogo nie obchodziły zdobywają mistrzostwo świata i mało znani reżyserzy robią świetne filmy

Ale zdarzają się wyjątki oczywiśćie
'
Drogówka , Obława , Róża , dziewczyna z szafy itd... niech ktoś mi powie że to są słabe filmy

A ixjana mi osobiście przypadła do gustu może nie jest to film dla każdego tak jak choćby Antychryst Ale do niektórych trafia

wojtekl28

Polskie kino jest jednym z najlepszych na świecie. Naszą dumą narodową. Twój problem polega na tym, że albo oglądasz same badziewia bo chodzisz zamiast do kin studyjnych to do multipleksów albo po prostu nie dorastasz do kina.

Szkm

Dobre, bardzo dobre "Naszą dumą narodową" haha bez komentarza

Szkm

Szczególnie ostatnie produkcje Kac Wawa 3D, Ixjana, Ciacho, Wyjazd integracyjny, wszystkie filmy pokroju Bitwa {WSTAW}, które maja nam uświadomić a przede wszystkim młodzieży (bo w szkole do kina chodzi się na filmy historyczne) jak to Polacy kiedyś ciężko mieli i dostawali po tyłkach - to chyba chodzi o mentalność, zróbmy z siebie totalnych nieudaczników. Może są to twory kin typu multipleks ale chcąc nie chcąc tworzą nasze kino. Dobre produkcje jak są to gdzieś zakopane.

Jedyny dobry film jaki ostatnio widziałem a podobał mi się i wywodzi się z naszego kraju to Listy do M.

Polska piłka i kino póki co jest na dnie.

EDIT: W momencie gdy napisałem tego posta Legia Warszawa straciła gola na 1-0 z drużyną TNS w eliminacjach do ligi mistrzów. Ironia losu.

ocenił(a) film na 2
Szkm

Wiele dobrych kin jest niewidzialnych na pierwszy rzut oka. Dobrze, że mamy polski festiwal filmowy i kina studyjne - bez tego nie miałabym możliwości obejrzeć większości polskich filmów. Zresztą w multipleksach 90% tego, co grają, to niestety chłam..

ocenił(a) film na 1
wojtekl28

i pilka, i kino sa slabe. bardzo slabe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones