PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=967}

Ja, Irena i Ja

Me, Myself & Irene
6,4 73 374
oceny
6,4 10 1 73374
5,2 10
ocen krytyków
Ja, Irena i Ja
powrót do forum filmu Ja, Irena i Ja

5/10

ocenił(a) film na 5

Taki sobie.Niczym mnie nie zaskoczył,a wręcz przeraził.Bracia
Farrelly przesadzili ze zboczeństwami i przeklinaniem.
Dłużył się i nie mogłam doczekać się końca.
Jim Carrey to złoto w tym filmie.Bez niego byłaby to kompletna klapa.

Batmanowa

Ja uwielbiam jego trzech synów:) Są absolutnie boscy.
Film ma swój smaczek, charakterek i klimacik.
Nie nudziłam się ale nie było wybitnie - Jim jak zwykle pokazał na co go
stać.

ocenił(a) film na 6
Maslana2203

jeden ze słabszych filmów z carrey'em. polecam jedynie fanom jima. dzięki niemu 6/10

ocenił(a) film na 6
Batmanowa

Zgadzam się zupełnie z autorką wątku. Odniosłam wrażenie,że próbowano tymi wulgaryzmami i zboczonymi tekstami na siłę rozśmieszyć ludzi.Tak jak już wcześniej wspominałyście Jim Carrey jak zwykle pokazał,że jest świetny w rolach komediowych :)

ocenił(a) film na 6
Batmanowa

Zgadzam się. A taki Yes Man podobał mi się duuuuuuuuuużo bardziej. Tutaj film ratuje JC. Nie jestem jego fanem, ale ma facet talent. Tylko, że z takiego scenariusza ciężko coś wykręcić.

ocenił(a) film na 10
Wojtulek

w filmie Yes Man moze jedynie jeden watek mnie rozbawil a na tym filmie to mozna sie poplakac ze smiechu :D

ocenił(a) film na 10
Batmanowa

jak dla mnie film genialny :P 10/10 usmialem sie choc go ogladalem chyba z 5 raz :)

ocenił(a) film na 10
Batmanowa

Kolejny dowód na to aby nie wzorować sie oceniami na filmwebie... To jest jeden z najzabawniehszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem a troche ich było, pozatym ten film nigdy sie nie nudzi, oglądałem go już dziesiątki razy i za każdym razem jest tak samo śmieszny.

ocenił(a) film na 5
bobek388

W takim badz razie gratuluje poczucia humoru.

ocenił(a) film na 10
Mathias_13cool

Dziękuje

ocenił(a) film na 5
Mathias_13cool

W takim razie, bądź jest całkiem zbędne. Sorry, że pouczam, ale czasem można czegoś nie wiedzieć. Pozdrawiam

Batmanowa

j/w tyle ze dla mnie 3/10

ocenił(a) film na 7
Batmanowa

haha :D za dużo przeklinali, to takie straszne

kryszti

Owszem, za dużo. Jeśli już musiał zaistnieć wątek tych wyluzowanych Murzynków, mogli wrzucić ze dwa "faki" i wystarczy. Każdy by się domyślił, o co biega.

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn15

No nie mogę z wami, ludzie są tak przewrażliwieni i przesrani czasem, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Wulgaryzmy to słowa jak każde inne, partykuła wzmacniająca kontekst danego wyrażenia. Jeżeli ktoś ich używanie uważa za przejawe zdemoralizowania i gdy je usłyszy w tv to go to zniesmacza i odstręcza... to nie wiem jak kogoś takiego nazwać, zbyt ubogi wokabularz by opisać ten absurd.

kryszti

Skoro wulgaryzmy to słowa jak każde inne i służą do wzmocnienia, to ciekawe, dlaczego kandydaci na prezydenta w ubiegłym roku nie "wzmacniali" sobie wypowiedzi ku..ami i chuj.mi. Przecież emocje nimi targały, że ho ho!

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn15

A co to ma do czegokolwiek? Politycy to zazwyczaj obłudne, fałszywe szuje , rzucają tylko jakimiś ładnymi, pustymi sloganami. Korwin-Mikke jednak na przykład czasem użyje mocnych słów. Emanujez przewrażliwieniem.

kryszti

Nawet w "Faktach" TVN prezenterki nie rzucają "mięsem". Nie idź tą drogą kryszti.

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn15

Politycy i telewizja... nie ma to jak wartościowe autorytety... przeklinają nawet dzieci w podstawówce, moim zdaniem jak ktoś ma problem z czymś tak zwykłym, powszechnym i nieszkodliwym... to powinien się leczyć :)

ocenił(a) film na 3
kryszti

wulgarność nieszkodliwa? Jak najbardziej szkodliwa. Psuje dobre obyczaje. Kultura zawsze w cenie. A potem się dziwić, że społeczeństwo chamieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones