PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1187}
7,6 17 958
ocen
7,6 10 1 17958
7,9 7
ocen krytyków
Jańcio Wodnik
powrót do forum filmu Jańcio Wodnik

To jeden z filmów, które obejrzałam w dzieciństwie i który zapadł mi w pamięci, ale przez wiele, wiele lat nie mogłam sobie przypomnieć tytułu. Właśnie przed chwilą znalazłam go przypadkiem i dosłownie stanęły mi łzy w oczach.:-)

ocenił(a) film na 8
horenheb

To jest film również i z mojego dzieciństwa(przypuszczam, że jestesmy w podobnym wieku:)) i też zapadł mi w pamięć....nawet bardzo. Bo jak nie może zostawic rys na umysle bardzo młodego człowieka film, w którym sa takie obrazy jak sceny z dziewczyną z fest zaropiałymi oczyma albo np. scena z ukrzyzowanym Lindą:/
Pozdrawiam;P

użytkownik usunięty
horenheb

ja też oglądałam jak byłam mała, pamiętam..ten film jest taki magiczny

ocenił(a) film na 9
horenheb

Dokładnie, mam to samo.

ocenił(a) film na 9
horenheb

no to jest nas wielu :)

ocenił(a) film na 10
horenheb

:) jak wyżej ,oglądnięty za młodu nie pozwala o sobie zapomnieć .co jakiś czas muszę do niego wracać . miło że film wywarł takie wrażenie na większej ilości osób . pozdrawiam wszystkich fanów

Gomer Pyle

Byłem już dorosły oglądając ten film pierwszy raz. Teraz jestem stary, ale chętnie obejżę go kolejny raz, gdy pojawi się w telewizji.

Burmistrz

tez jako malolat cos tam przebijało mi się przez pamięć.Obejrzałem po czasie.I myślę że dopiero teraz coś z tego filmy zakumałem. A jako dziecko to myślę że nikt za bardzo się nie zagłębiał.I mało co czaił z filmu.

horenheb

Dziwne były z nas małolaty skoro film bez pościgów, strzelanin, lasek...potrafił nas tak zahipnotyzować i utrzymać przed telewizorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones