PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260077}

Ja cię kocham, a ty z nim

Dan in Real Life
6,4 28 770
ocen
6,4 10 1 28770
6,1 8
ocen krytyków
Ja cię kocham, a ty z nim
powrót do forum filmu Ja cię kocham, a ty z nim

8/10

ocenił(a) film na 8

o dziwo, bardzo dobry film, nie nazwałbym tego komedią romantyczną, bardziej komediodramatem; interesujący scenariusz, trafne dialogi; rewelacyjny Carell i zjawiskowa Binoche
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Zgadzam się. Miły, lekki i przyjemny. No i cuuuudna Binoche:)

ocenił(a) film na 9
Pauleta

również jestem zaskoczony pozytywnie

Pauleta

zgadzam sie z Wami w 100% ,film jest świetny:)

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Również się zgadzam! Przez przypadek trafiłem na ten film i pozytywnie mnie zaskoczył. Bardzo sympatyczna atmosfera, wiele całkiem śmiesznych scenek na których naprawdę poprawia się humor i oczywiście super gra dwójki głównych bohaterów. :) Zdecydowanie polecam jeśli ktoś chce miło spędzić wieczór.

Pauleta

Nie przepadam za Binoche, dlatego niczego rewelacyjnego się nie spodziewałam... A tu proszę! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, głównie ciepłem, jakie bije z tego filmu. Spędziłam przy nim naprawdę przyjemne dwie godziny :)

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Zbyt sielankowe zakończenie sugeruje, że to jednak komedia romantyczna pełną gębą. Jest po prostu nieco bardziej subtelna od typowych, amerykańskich "komromów". Być może przez obecność Binoche na planie całej ekipie udzieliła się ta francuska subtelność i stąd całkiem miły efekt.

ocenił(a) film na 7
Mikez

Miła i ciepła w odbiorze sympatyczna komedyjka z bardzo fajną ścieżką dźwiękową. 7/10

Pauleta

Ile w tym filmie było Emily Blunt?

ocenił(a) film na 8
Waszes

Po 4 latach od seansu dopiero Twoje pytanie mi przypomniało, że w ogóle tam była, mimo iż ją lubię, więc to znaczy, że naprawdę niewiele. Może kilka-kilkanaście minut, ale nie chcę kłamać, nie pamiętam zwyczajnie, na pewno nie była to rola pierwszoplanowa.

ocenił(a) film na 4
Pauleta

Śliczna Binoche i Carell z tępą twarzą. To się gryzło ze sobą. Apatyczna postać. Nie trawiłem go w tej roli. 4/10!!!

ocenił(a) film na 7
Pauleta

to jest typowa komedia romantyczna przecież

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones