PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260077}

Ja cię kocham, a ty z nim

Dan in Real Life
6,4 28 777
ocen
6,4 10 1 28777
6,1 8
ocen krytyków
Ja cię kocham, a ty z nim
powrót do forum filmu Ja cię kocham, a ty z nim

Ten sam schemat: zjazd rodzinny, dwóch braci, uczucie się pojawia, tam gdzie nie powinno i klops gotowy;-)
Tak więc fabuła bardzo przewidywalna, plusem tego filmu jest jednak postac odtwarzana przez głównego bohatera i pewna melancholia, wręcz smutek, który wnosi, co sprawia, że film nieco się wyłamuje z konwencji bombonierkowatych komedii romantycznych.

MagdaliaB

Strasznie się napaliłem na ten film jak się naczytałem o tych nawiązaniach do Family Stone. Niestety ten film to rozlazły komediodramat który nawet się nie umywa do Rodzinnego domu wariatów. Tamten mial wyraziste postacie. Tutaj postacie drugoplanowe to po prostu gromada nic nie wnoszących osób bez charakteru które są tylko tłem. Rozwiązania fabularne rodem z kina familijnego (ta wymiana dziewczyn żeby wszyscy na koniec byli szczęśliwi) Mnóstwo wydumanych i naciąganych scen. Dwie sceny szczególnie rzucają się w oczy. Ta na kręgielni kiedy zjeżdża się całą rodziną i scena pod prysznicem. Naciągane 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones