PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260077}

Ja cię kocham, a ty z nim

Dan in Real Life
6,4 28 782
oceny
6,4 10 1 28782
6,1 8
ocen krytyków
Ja cię kocham, a ty z nim
powrót do forum filmu Ja cię kocham, a ty z nim

Mam takie małe pytanie, a w sumie prośbę. Chciałabym wybrać się na ten film, ale nie wiem czy warto... Może mógłby ktoś, kto już widział ten film napisać taką obiektywną, szczerą recenzję? Bo krytyków nie ma co słuchać (wiadomo, niespełnieni filmowcy ;p). Po prostu nie chcę bez sensu marnować kasy, jeśli to film nie wart uwagi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
kitty_kat

Jeśli jesteś kobietą i idziesz sama lub z przyjaciółkami to możesz się wybrać, może nie będziesz żałować, jeśli z facetem to odradzam, bo mu się raczej nie spodoba. Wg. mnie film nie jest warty wydania 15/20 zł żeby go obejrzeć na dużym ekranie jeśli już to tylko w domu przed kompem, a na pewno niczego nie stracisz ale to już moje takie własne przemyślenie.

Mieczu22

Dzięki za radę :) Właśnie miałam wybrać się z facetem, no ale w takim razie nie będę go zanudzać :)

Postaram się znaleźć coś lepszego na randkę w kinie ;)

ocenił(a) film na 9
kitty_kat

Mi sie bardzo podobal, wiele filmow "nie jest wartych wydania 20 zl" zeby zobaczyc je na duzym ekranie, ale jesli isc do kina, to mysle, ze ten film napewno ciekawiej wyglada na duzym ekranie niz wiele innych.
Moja subiektywna ocena-ja bym sie wybrala na ten film do kina.

Martyk

No tak, to akurat prawda, wiele filmów nie jest wartych zobaczenia na srebrnym ekranie, a jednak ludzie walą na nie drzwiami i oknami. Szczerze powiedziawszy chciałam iść na ten film tylko ze względu na Juliette Binoche, bardzo cenię tę aktorkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones