PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493447}

Ja też!

Yo, también
7,1 3 339
ocen
7,1 10 1 3339
Ja też
powrót do forum filmu Ja też!

Gdzie grają we Wrocławiu?...............................

frycia2000

chyba nie grają :(............................

agataj1989

w kinie

ocenił(a) film na 7
King14Trails

Twoja pomoc jest nieoceniona, dziękuję...

ocenił(a) film na 8
frycia2000

we Wrocku był na festiwalu kina hiszpańskiego. teraz już zostaje chyba tylko torrent...

ocenił(a) film na 8
tejon7

grają w kinie warszawa! za krótkiza krótkiza krótki

ocenił(a) film na 7
tejon7

Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-)))
Wybiorę się na pewno!!

tejon7

byłem, widziałem, pokochałem ;] na prawdę polecam!

ocenił(a) film na 9
mamifero

Ja właśnie wybieram się w najbliższym tygodniu:)
Pewnikiem w środę.

ocenił(a) film na 7
peace4all

Ja też już byłam w kinie Warszawa, film świetny, a swoją drogą to kino ma klimat...

ocenił(a) film na 9
frycia2000

Ma klimat, oj ma:)

A' propos Yo, también to niestety przegapiłem, jutro też nie uda mi się zobaczyć i w ten oto sposób TAKA okazja obejrzenia tak niepowtarzalnego filmu przejdzie mi dosłownie koło nosa :/

Byłem na C+handlarzu cudów, a chciałem zobaczyć OBA te filmy, ale dzięki "uprzejmości" motorniczego, niestety, nie wyszło i pierwszy odpadł w przedbiegach:( !

ocenił(a) film na 7
peace4all

Kino Warszawa za parę lat zmieni się w kolejny multipleks, ponoć maja dobudować 2 sale. Komercha rules...
A Handlarz Cudów jak ci się podobał?

ocenił(a) film na 9
frycia2000

Napiszę tak...niedociągnięć scenariuszowych, niedopatrzeń było kilka i to poważniejszych, nawet ślepy zauważyłby je, ale nie chcę umniejszać C+Handlarzowi, bo wg mnie to...dobry film, wart jakiegoś pociągnięcia dalej całej historii, nakręcenia drugiej części, a przede wszystkim PORZĄDNIEJSZEJ REKLAMY i WIĘKSZEJ ILOŚCI seansów!

użytkownik usunięty
frycia2000

"ponoć maja dobudować 2 sale"

Eee, przecież tam tylko w weekend udawało się zebrać około 30 osób w jednej, normalnie przychodziło po kilka... Czyli szykują zmianę repertuaru? A to moje ulubione kino :-(

hmm:) film wspaniały:) jesli lubicie filmy o takiej tematyce to zapraszam w przyszłym roku do koszalina:) bedzie tam ok. 45 filmów które wywołaja zapewne podobne odczucia w was :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones