PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493447}

Ja też!

Yo, también
7,1 3 339
ocen
7,1 10 1 3339
Ja też
powrót do forum filmu Ja też!

nudny, dłużący się film. Spodziewałem się ciekawego kina ale po raz kolejny przejechałem się na ocenie z filmweb...

zuuraaw

zgadzam się, oglądam go już od 3 dni - jestem na 50 minucie, jest naprawdę strasznie nudny :(

ocenił(a) film na 5
ania_abcd90

to jeszcze 3 dni i może będziesz przy końcówce.. :)) :P

zuuraaw

Nudny i jakoś tak.... zniesmaczył mnie. Nie dotrwałam nawet do połowy. W tym temacie znacznie lepszy jest "Ósmy dzień tygodnia. "

ellia2

Ha, ha, ja właśnie obejrzałem ... część. Bez 30 minut ... początku. Przypadkiem, bez planu (los pilot ;)), ale film bardzo mnie wciągnął, przykuł aż do końca. Końcówka naprawdę pod napięciem. Już teraz wyglądam powtórki (Ale Kino+), żeby uzupełnić braki.

jard

Mam ten film gdzieś w szufladzie. Może kiedyś wrócę. Wiem, że wielu ludziom się podoba.
Końcówka pod napięciem, powiadasz? Trudno mi sobie to wyobrazić, ale... wierzę na słowo. :)

ocenił(a) film na 7
jard

Dziś była powtórka... ;) przed chwilą sie skończył :)

Juliaszek

Pracuję z niepełnosprawnymi - w tym z wieloma z zespołem downa...Dla mnie film piękny.. To, co pokazuje Pablo Pineda w tym filmie...moja szczęka była na podłodze...Nie wiem, kto tak wyprowadził tego chłopaka...ale ktoś poświecił ma bardzo...bardzo duzo czasu.

ocenił(a) film na 7
deshe

jest bardzo duzo prawidlowosci miedzy zyciem bohatera a zyciem aktora.. Polecam link: http://www.stowarzyszenie-razem.org/multimedia/prasa/nie-jestem-newsem-wywiad-z- pablo-pineda-2.html

ocenił(a) film na 6
deshe

W filmie jest to wyjaśnione: to matka tyle z nim pracowała.
Ja również pracuję z niepełnosprawnymi i mimo, że film uważam za niezły to moim zdaniem trochę oderwany od rzeczywistości w ogóle, a od polskiej np. w szczególności...

zuuraaw

Może sfałszowali głosowanie?

ocenił(a) film na 7
zuuraaw

Ogladaj w takim razie tylko komedie romantyczne, bo to za glebokie, a wiec nudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones