PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6511}
6,2 25 089
ocen
6,2 10 1 25089
5,0 6
ocen krytyków
Jack Frost
powrót do forum filmu Jack Frost

Dno!

ocenił(a) film na 1

To najgorszy film familijny jaki w życiu widziałem!Błeee:/

Ace_Ventura

może troche uzasadnisz?

bo "bleee:/" nie wiele mówi.

ocenił(a) film na 1
Ace_Ventura

Co to za pomysł żeby ktoś wracał do świata żywych jako bałwan.I bara bara z bałwanem.Pomijając fakt, że wszyscy tak normalnie ze spokojem reagowali na bałwana.Totalna klapa!

ocenił(a) film na 8
Ace_Ventura

Baranie! a w ogole wiesz na czym polega magia takich filmow!? to ma byc swiateczny, klimatyczny, rodzinny film, a nie jakis "realny" bzdet! w tym filmie jest magia i jest wprost wymarzony do obejrzenia na swieta w rodzinnym gronie! a ty nazywasz sie chyba Ebenezer Scrooge (o ile wiesz kto to jest matole)

Nozix

Popieram wypowiedź powyżej (może z wyjątkiem tego "matoła" i "barana" ;) ). film jest świetny i wzruszający w pewnych momentach. polecam!! :)

ocenił(a) film na 3
Beatkos

A ja poprę jednak pierwszą wypowiedź. Prawda, na korzyść filmu przemawiają ładne, świąteczne kolory, jednak...to wszystko. Całe moje nastawienie do filmu jako zwyczajnego, familijnego kina, zostało zabite już na samym początku, gdy wymagano ode mnie bym uwierzył, że to, co on śpiewał mogło odnieść jakikolwiek sukces. To był jedyny żart, który mnie rozbawił. W dodatku, czy to tylko ja, czy ktoś inny też zauważył, że Jack jeżdżąc z synem na sankach, naraził dziesiątki innych dzieci (sadząc po pokazanych wypadkach, łamiąc im kości), by chłopak poczuł się lepiej. To byłoby śmieszne...ale upadki były tak sugestywne, że naprawdę żal mi się zrobiło tych dzieciaków, zamiast odczuwać rozbawienie. Te dwa fragmenty najbardziej zapadły mi w pamięć.
Końcówka też mnie nie powaliła. Rozumiem, że to miało być wzruszające, ale...nie wiem, może to przez przesilenie bodźcami w dzisiejszych czasach, jednak wydawało mi się to do bólu standardowe...

Reasumując: Nie najgorszy z filmów familijnych...ale zdecydowanie marny.

ocenił(a) film na 8
Beatkos

A ja popieram wlacznie z baranem i matolem bo potem taki dobry film przez takich ludzi ma taka note

ocenił(a) film na 8
Beatkos

A ja popieram wlacznie z baranem i matolem bo potem taki dobry film przez takich ludzi ma taka note

Nozix

"baranie"...? to ludzie w dzisiejszych czasach tak jeszcze mówią?

Ace_Ventura

dzięki za ten komentarz! przynajmniej ty mnie rozumiesz!

ocenił(a) film na 5
Ace_Ventura

Van_Helsing jest niesamowicie głupim chłopcem

M0RiARTY

Pocisnąłeś;)

Ace_Ventura

A moim zdaniem film jest uroczy ;) Ma w sobie coś magicznego ;]

użytkownik usunięty
Ace_Ventura

Zdaje mi się, że po drodze zgubiliście gdzieś resztki dziecięcej radości, skoro musicie do wszystkiego podchodzić w tak krytyczny sposób. Choćby sama twarz tego bałwana jest zabawna, czy jego mimika :D Nie mówiąc już o wielu pokrzepiających wartościach, które sprawiają, że oglądanie tego filmu przynajmniej mnie przyprawia o uśmiech na twarzy.

użytkownik usunięty

Poza tym Ace_Ventura zaliczył epic fail wypowiadając się na temat tego: http://www.filmweb.pl/film/Jack+Frost-1996-204776

ocenił(a) film na 5

W sensie, że na początku? Nieee, raczej nie pisał o tym, tym bardziej, że temat założył w grudniu, kiedy pewnie akurat Frost leciał na Polsacie.

No w każdym razie film taki sobie, jak większość świątecznych zapychaczy, z tym że jego głupota jest już bardziej ryzykowna, rock'n'roller reinkarnowany w bałwana wyjmuje sobie ręce, dzieli się na parę części i jest dziurawiony kamieniem, ale skarży się dopiero, gdy się trochę roztopi. ;D I ten bandyta, który ze spokojem przyjmuje wiadomość o facecie zaklętym w bałwana i mu pomaga.. Ale uśmiech Frosta jest legendarny.

ocenił(a) film na 8
Ace_Ventura

Idź oglądać psiego detektywa ;/ Jack Frost to jeden z najlpeszych świątecznych filmów ciekawszy od Kevina

ocenił(a) film na 4
Heroes222

bluźnisz chłopcze.

Heroes222

wszystkie świąteczne filmy są tak samo standardowe typowe banalne nudne i nic nie wnoszące

szarosen

to ich nie oglądaj :]

Beatkos

czemu? uwielbiam oglądać beznadziejne filmy i potem je krytykować, to moje hobby (zresztą Nostalgia Critic i inni z ekipy tgwtg robią to zawodowo xdd). (myślisz że po co istnieją np festiwale najgorszych filmów świata? dla zabawy i rozrywki)

ocenił(a) film na 7
Heroes222

Kevin to swiąteczna tradycja tak samo jak Top Gun

ocenił(a) film na 8
Ace_Ventura

chłopie chłopie jedynie ktos kto ma serce z kamienia mogl tak napisac

ocenił(a) film na 7
Ace_Ventura

Jesteś Jehowy dlatego tak piszesz

Ace_Ventura

CO za debil....żal mi cię małolacie:/

ocenił(a) film na 9
Ace_Ventura

Obvious troll! American Paie i Egzorcyzmy Emily Rose to już nie obrzydza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones