PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551146}

Jack Ryan: Teoria chaosu

Jack Ryan: Shadow Recruit
6,1 36 804
oceny
6,1 10 1 36804
4,7 9
ocen krytyków
Jack Ryan: Teoria chaosu
powrót do forum filmu Jack Ryan: Teoria chaosu

Dobry film do obejrzenia ale mam wrażenie, że obciąża go dziedzictwo ogólnej, monumentalnej prozy Clancego. To powoduje rozmaite zapętlenia w akcji a w przypadku takiej adaptacji filmowej niestety i uproszczenia. Porządna rola C.Pine'a i Costnera oraz narzeczonej gł. bohatera. Ciekawy początek - krótki a jednocześnie pełny dramatyzmu. Ciekawy też "portret współczesnej Rosji" (broń na lotnisku, wnętrza hotelu, zabezpieczenia w budynku)

ocenił(a) film na 8
Gregory_deVar

No ja też bym powiedział kino dynamiczne które stawia na solidną akcję i wali przytupem .Fabularnie też nie ma się chyba czego przyczepić .Ja tylko mam jedną pytanie wiem że chcieli wysadzić ten Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowy ale też był jakiś plan sprzedażą dolara pewnie chodziło o zrujnowanie Gospodarki w U S A tylko nie wiem czy to z rozumiałem i w ogóle jak to miało polegać .Dodam jeszcze ciągle myślałem ze Kevin Costner będzie grał podwójnego agenta właśnie teraz przyszło mi do głowy że brakowało takiej postaci która by na mieszała może tego mi brakowało ale po za tym solidna zabawa .8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones