PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551146}

Jack Ryan: Teoria chaosu

Jack Ryan: Shadow Recruit
6,1 36 804
oceny
6,1 10 1 36804
4,7 9
ocen krytyków
Jack Ryan: Teoria chaosu
powrót do forum filmu Jack Ryan: Teoria chaosu

krótki i szkoda, z dobrego tematu zrobili kichę, niskobudrzetowy z niby dobry aktorami, niby tyle akcji ale w napiecu nie trzymało mnie to, bo i tak wiedziałem ze się nie powiedzie tym złym bo popełniali makabrycznie głupie błedy,

wielki zły koles z rosji a jak miał podejrzenia co do rayana to zamiast go zabić to sobie gadają, jego wielki misterny plan moze jeden amerykanin zniweczyc a on go na kolacje zaprasza, po czym niczego nie podejrzewa wiedząc kim rayan jest gdy ryan odchodzi od stołu, następnie synek tego kolesia , prowadził furgonetkę i gdy ryana wywrócił z motocyklu to zamiast go zabić to sobie popatrzył i pojechał, ryan zamiast miec spluwę i przestrzelic koła to go goni motocyklem....

ehh... na siłe panowie scenarzysci i rezyserowie twozyli niczego niewarte napiecie

ocenił(a) film na 5
konstanty_2

budżet niski ale przynajmniej kolorystyka była miła dla oka i kilka ujęć Moskwy(choć było tego niewiele)

ocenił(a) film na 4
konstanty_2

fachowa krytyka w Twoim, Konstanty wykonaniu, a i spore skróty (pardon: w tym przypadku - skruty) myślowe zachęciły mnie do obejrzenia

konstanty_2

to samo miałem napisać, strasznie płaski i przewidywalny, od początku wiadomo kto jest zły a kto czyni dobro z amerykańska flagą w tle, może gdyby Harper byl podwójnym agentem (na co po cichu miałem nadzieję) to wprowadziło by trochę smaczku w tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones