PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321829}

Jack i Diane

Jack and Diane
4,8 738
ocen
4,8 10 1 738
4,2 5
ocen krytyków
Jack i Diane
powrót do forum filmu Jack i Diane

Ciężki

ocenił(a) film na 6

Film opiera się na banalnej wręcz fabule. Mamy długie sceny i bardzo mało rozmów, przez co film trochę nudzi. Nie wydaje mi się też, żeby przekazywał coś nowego - tematyka homoseksualna u młodych kobiet już była - ale całość wyszła całkiem dobrze, chociaż jak już wspomniałem - nużąco. Historia dziewczyn z pewnością nikogo nie porazi i nie doprowadzi do wzruszenia. Głównym atutem filmu jest gra Juno Temple, która udowadnia, że będzie z niej świetna aktorka. Z kolei Riley Keough według mnie zagrała sztywno. Film jest błędnie oznaczony jako horror i osoby, które chcą go oglądać dla "wilkołaków" widniejących w tym idiotycznym opisie, powinny sobie odpuścić. Podejrzewam, że film będzie wywierał odmienne uczucia - niektórzy powiedzą, że przeintelektualizowany, inni, że okropnie nudny. Dla mnie jest to coś pośrodku. Można nawet powiedzieć, że film chciał klimatem przypominać filmy Lyncha, jak np. "Mulholland Drive" ale wyszło to raczej przeciętnie.

pablo12000

Już zwiastun filmu mówi sam za siebie, że film jest nużący, Z tego co widzę pod twoim awatarem to jednak oceniłeś film troszkę bardziej pozytywnie niż go opisałeś.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

Chyba tak, chyba chciałem kliknąć inną ocenę, ale coś się przekręciło. Prawdopodobnie zmienię ocenę, bo po dwóch tygodniach film praktycznie całkowicie ucieka z pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones