PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690091}

Jackass: Bezwstydny dziadek

Jackass Presents: Bad Grandpa
6,5 32 534
oceny
6,5 10 1 32534
6,9 10
ocen krytyków
Jackass: Bezwstydny dziadek
powrót do forum filmu Jackass: Bezwstydny dziadek

Ja głosuję na "Zwisające jajka" w klubie ze striptizem oraz "Pana Kleksa" w restauracji. Może i humor niskich lotów ale do teraz mnie bolą mięśnie twarzy ze śmiechu. Pozostałe numery według mnie raczej średnie.

ocenił(a) film na 8
takken___

ostatni numer byl swietny, na konkursie malych miss haha ;)

ocenił(a) film na 6
Dianaart

Ten ostatni numer jest z filmu http://www.filmweb.pl/Mala.Miss . : )
Jajka i kleks na ścianie był śmieszny.

mwink

według mnie numer z łóżkiem był genialny :)

ocenił(a) film na 8
takken___

Dla mnie numer w restauracji z tą brudną ścianą jest najlepszy.
No i nie mogę zapomnieć też numeru z tą zabawką co wystrzeliła dziadka do sklepu :D

takken___

Zwisające jajka i konkurs małych miss

ocenił(a) film na 3
student602

Jak na taką "rozgłośnioną" produkcję to nic nie było śmiesznego.Co ja tu czytam? "numer z łóżkiem genialny"jaki ? genialny??? LOL . ?"Ze się "zesrał" na ściane " to jest aż takie zabawne??? Dramat , że w tych czasach bawią Was takie pierdoły. Jedyne co było "ciekawe" to ostatnia scena z przebraną dziewczynka . Ogólnie beznadzieja.

ocenił(a) film na 8
weronikax25

Rozumiem, że Dzień Świstaka to komedia najwyższych lotów?

ocenił(a) film na 3
BlakJoint

Komedia?...Moze tak przypisali temu filmowi , ogolnie bardzo ciekawy, oryginalny (jak na tamten czas) i za to wysoka nota.

ocenił(a) film na 6
takken___

Humor klozetowy, faktycznie niskich lotów, raczej żenujący. Popłakałem się ze śmiechu przy połowie ryby we wspomnieniach :) ale tylko tam, ogólnie raczej szokujące a nie zabawne

ocenił(a) film na 10
takken___

Wszystko mi sie w tym filmie podobalo ale najbardziej mnie rozmiszylo jak lowil w rzece i tak okroponie krzyczal ze cos zlowil wielkiego wolal o pomoc wszyscy z pola golfowego patrza pokazuja na niego , a on wyciaga wielka sztuczna rybe ktore miala ludzkiego czlonka ktory z kolei walil go po papie ile wlezie haha to bylo dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones