PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466045}
6,8 37 736
ocen
6,8 10 1 37736
5,4 12
ocen krytyków
Jackass 3D
powrót do forum filmu Jackass 3D

Ostatnio w szkole koledzy mi mówili, że Jackassach jest wszystko robione na niby i że wszystko jest podstawiane. Czy ktoś może wie coś na ten temat ? Czekam na waszą odpowiedź ;)

Hammy

obejrzyj sobie kilka odcinków które leciało na mtv i sam się przekonasz czy to jest udawane czy nie :/

ocenił(a) film na 4
SzYnA_GNT

Udawane o tyle o ile pod wpływem środków odurzających / uśmierzających ból.
To zwyczajne naćpane wariaty, a część scenek jest oszukana.

Hammy

to są wyszkoleni kaskaderzy udają normalnych kolesi... Wszystkie ich sceny są reżyserowane!

snup

A niby jak oni udają normalnych kolesi? Przecież wiadomo, że to wyszkoleni kaskaderzy, nie wiem czy przypadkiem przed odcinkami nawet nie podają takiej informacji, by potem jacyś idioci nie próbowali tego powtarzać ;).

ocenił(a) film na 8
Hammy

Na pewno niektore sceny sa 'wyrezyserowane' tak, aby widz byl przekonany, ze sa to spontaniczne nagrania. Mozna sie klocic czy oni naprawde robia sobie krzywde czy jednak nie. Wiele scen moze swiadczy ze tak np. te z bykami i innym bydlem czy 'the brand', kiedy wypalili Bamowi penisa na tylku lub wyscigi mini-motocyki po supermarkecie kiedy jeden z uczestnikow traci zeba.

Jesli jednak okazalo by sie ze wszystko to fake, to trzeba bedzie przyznac ze swietnie im to wychodzilo :P

użytkownik usunięty
Hammy

Oczywiście, że kaskaderzy! Wszystko jest wyreżyserowane. Nic nie robią na żywca przecież!!

ocenił(a) film na 5

A ja chwilami się zastanawiam czy część scen nie jest manipulowana komputerowo (np. scena otwarcia z bykami na początku Number Two).Nie miewacie takich wątpliwości?

ocenił(a) film na 7
mikrobas

No to akurat na pewno było manipulowane komputerowo (jak np wybuchy w finale Jackass 3D).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones