PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466045}
6,8 37 736
ocen
6,8 10 1 37736
5,4 12
ocen krytyków
Jackass 3D
powrót do forum filmu Jackass 3D

Jak w temacie. Chiałbym się dowiedzieć, na ile film jest trójwymiarowy?

konrad_p1

na samym początku widać dość tą różnice, ale przez większosć filmu nie widać zbytniej roznicy, chyba ze mi to umykało :))

konrad_p1

Bardzo czesto, wiecej widzialem efektu 3D niz w Avatarze

ocenił(a) film na 8
D1RT

hej, obejrzalem film chyba ze 3 razy juz i szczerze powiem ze 3 d to raczej dla marketingu poniewaz panuje trend na taka technologie i kasa ze wzgledu na cene biletu. spora czesc filmu mozna obejrzec nawet bez okularow, chociaz trzeba powiedziec ze jest kilka na prawde spoko zrealizowanych scen gdzie efekt 3 d jest fantastyczny.

marus_2

Obejrzałeś "chyba" ze 3 razy. Jeśli w kinie, to raczej byś "na pewno" pamiętał. A jak spiracone na komputerze to ciekawe o jakim 3d mówisz.

hubert_snd

3D najładniej wyglądało w spowolnionych scenach w których wszystko wybucha a dookoła lata pełno odłamków i różnego ustrojstwa. Jest ich kilka w filmie. Ale poza tym nie widzę większego sensu robienia takiego filmu w technologii 3D bo jak dla mnie trójwymiarowa kupa czy inny toi-toi to żadna atrakcja. Takie rzeczy to mogę zobaczyć nie płacąc 22 złotych za bilet... Tak więc uważam, że pod tym względem kasa trochę zmarnowana.

ocenił(a) film na 8
hubert_snd

"chyba" poniewaz pracuej w kinie kolezko a jesli kiedykolwiek byles w takim miejscu na filmie 3 d to wiesz ze ktos z obslugi zawsze musi tam na sali siedziec i pilnwac zeby wiara nie wynosila cyngli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones