PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466045}
6,8 37 736
ocen
6,8 10 1 37736
5,4 12
ocen krytyków
Jackass 3D
powrót do forum filmu Jackass 3D

Wyjeżdżanie przez "prawdziwą" szybę z wystawy sklepowej na skuterze itd. No chyba że kawał polega na obserwowaniu reakcji ludzi z zewnątrz a nie jest to prawdziwy sklep i niczego nie świadomi sprzedawcy. Ponadto skoro jest to 3D, to będę celowo zagrane scenki by właśnie unaocznić pewne elementy w 3D. Celowe rzucanie czegoś w kamere itd.

Szykuje się mega gniot niestety, taki WYMUSZONY. Ale jak - cholera jasna! - wejdzie W KOŃCU do naszych kin to idę.

BUNCH

Człowieku nie podchodź do tego tak poważnie traktuj to z przymrużeniem oka te całe "efekt" i "reżyserkę" to Jackass klasyka idiotyzmu na pewno fani tego serialu jak i filmów wybiorą się do kina bez zastanowienia na tym to polega aby się rozerwać odłączyć się od tej również chorej codzienności " walka o krzyże " Jackass również jest chory haha ale w innym tego słowa znaczeniu oczywiście że wszystko jest wyreżyserowane kiedyś oglądałem program i Knoxville opowiadał co się dzieje zanim wykonają jakiś numer powiem krótko wokół tego filmu jak i serialu idzie gruba kasa $$$ ale warto obejrzeć moim zdaniem nastawić się pozytywnie i pośmiać z idiotyzmów grubo opłacanych panów :)

Matt_e

Dobrze, dobrze tylko jak znam życie w Polsce nie będzie premiery, ani kinowej, ani DVD.

BUNCH

i od tego właśnie jest internet xD żeby nie było że propaguję piractwo...

OneManAmry1991

No tak, oczywiście, no ja wiem tylko chciałbym Jackassa w KINIE obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
BUNCH

czy wpuszczą mnie na ten jak mam 13 lat

ocenił(a) film na 6
damian2010

Byli w kinie , przynajmniej w Olsztynie i Szczecinie :) że niektore numery byly troche sztuczne to nic..reszta nadrabiala pomyslowoscia :) jak widac ekipa sie nie starzeje :) 8/10 aa i J3D jest mniej obrzydliwe od J2,5 :P

ocenił(a) film na 9
Don_Jaras

Jackass sprostał zadaniu, było git, 3D z dildosem - haha mega

ocenił(a) film na 7
damian2010

Wpuszczą Cię :-)

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Słabo coś znasz Polskę. Na DVD zawszę wypuszczają filmy których nie wyemitowano w kinie. Przykładem jest seria American Pie (od 3 części w górę). Ale co tam... Jackass 3D to nic innego jak gówniane wulkany, nie do końca działająca cenzura na przyrodzeniu Pontiusa i prześmiewczy humor. Oglądnąłem film i jest naprawdę zabawny!

ocenił(a) film na 6
AnonimekFILM

No i mnie wpuścili

użytkownik usunięty
AnonimekFILM

w sieciówkach pokroju media markt już można dostać na dvd 1 i 2. cena niska, bo niecałe 30 zł.

ocenił(a) film na 7
Matt_e

Matt_e, słyszałeś kiedykolwiek o takich fajnych rzeczach, zwanych przecinkami i kropkami?

użytkownik usunięty
BUNCH

Jeśli już oglądałeś film to wiesz, że się myliłeś :P
1. Jest w kinach
2. Praktycznie nie ma grania pod 3D
3. Zdecydowanie w stylu Jackass, zero wymuszeń - czysta patologia
Film mnie nie zawiódł, było dokładnie to czego można było się spodziewać. Czasami zalatywało chamstwem i bywało obrzydliwie, ale w końcu to Jackass <3

Ha-ha-ha, ta, jasne... "nie ma grania pod 3D". Zastanów się co za dyrdymały wypisujesz.
A reżyserowane scenki były, jak chociażby ta z wybiciem szyby w sklepie na skuterze.
Ale w sumie nie było ich dużo, czysty, znany nam Jackass.

ocenił(a) film na 7
BUNCH

3D - Scena z Dildo :-)

ocenił(a) film na 7
AnonimekFILM

kolejne jeszcze bardziej szalone pomysły i wygłupy film bardziej dla specyficznych fanów moze nie kina a samych jackass
obejżałem z ciekawości nic specjalnego co mogło by mnie w tym filmie zaskoczyc nie było ...troszke reżyserka faktycznie ale widocznie chodziło o podejście ludzi "na zewnątrz" może być dla mnie rewelacji nie ma .. odwieczny fan jackass napewno tego nie przepusci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones