PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466045}
6,8 37 723
oceny
6,8 10 1 37723
5,6 11
ocen krytyków
Jackass 3D
powrót do forum filmu Jackass 3D

Pomijając obrzydliwości to w ogóle nic nie zostanie. Jedynie jak zwykle ten dziadek najlepszy - tu jak się całował na ulicy z wnuczką :D

Jordan66

dużo śmiesznych momentów...

czarek800

Na przykład ? Jedzenie gówna ?

Jordan66

nie przypominam sobie akcji jedzenie gówna, ale skok skuterem wodnym, 'przybij piątek, czy wyrywanie zęba murcielago były świetne ; ) albo jak wdrapali się na szczyt choinki i spierdzielili się stamtąd.. dzięki takim debilommożna sie nieżle usmiac;d

Czarek12

To nie w tej części jeden z tych wynajętych debili jadł gówno ?
Albo jak pił który spermę konia kiedyś - no ludzie.

Jordan66

haha genuialnie, dobrze pokazuja granice wytrzymałości;d nie nie w tej, końskie łajno jadłw częsci drugiej, sperme chyba też. Wiesz ja mam taki pogląd, jakos ze jestem rockowcem , nie wchodze na forum hip hopowe ani techno i nie wyrażam zdania bo sie nie znam ; ) jeśli wolisz inteligentne komedie bo uważasz sie za inteligenta - prosze bardzo na pewno znajdziesz mnóśtwo pozycji dla siebie, dobrze wiesz czego spodziewać się po jackassie więc nie widze sensu oglądać. ja ich uwielbiam, są świetni, obrzydliwi ale jak sie patrzy z przymrużeniem oka i ma sie sporo poczucia humoru to fajnie się ogląda. ewnetualnie mozna omijać sceny obrzydliwe.

Czarek12

Ale ja lubię trochę Jackassa ale tylko żarty na jakimś poziomie, sporo śmiesznych widziałem - ale to i tak nie jedzenie gówna bo to obrzydliwości są. Dwie pierwsze części nawet ujdą ale w trzeciej już było mało śmiesznych żartów.

Jordan66

wg mnie trójka też trzyma poziom : ) moje osobiste zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones