PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 814
ocen
5,8 10 1 105814
7,0 27
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

Jejku.

użytkownik usunięty

Cóż, muszę rzec, że film obejrzałam tylko z powodu, iż gra tam Robert Downey Jr., albowiem
od jakiegoś czasu poluję na filmy z jego udziałem.

Muszę przyznać, iż po zobaczeniu Roberta jako pseudo-czarnoskórego Australijczyka, który
tak naprawdę ma blond włosy i niebieskie oczy, porozumiewającego się nieudolnym
slangiem, wpadłam w lekki stan katatonii.
Aczkolwiek, film niezły. Wybitnie amerykański humor, który bardziej żenuje niż śmieszy, ale
czegóż można się było spodziewać, prawda? :)
W każdym razie, moment, w którym Ben Stiller rzecze 'Jak wrócę do domu, to nauczę się
żonglować' - do dziś uważam, za jeden z najlepszych żartów, dlatego 6/10.


...ale nie każcie mi już tego więcej oglądać :P


ocenił(a) film na 8

Ja także obejrzałam ten film ze względu na RDJ, ale nawet jakby go tam nie było film by był rewelacyjny! Myśle jednak, że nikt by lepiej nie zagrał od niego czarnoskórego człowieka (no chyba, że sam czarnoskóry xd )

ocenił(a) film na 6
meggowata

ten film jest mega parodią. i też oglądałam ten film tylko ze względu na Roberta ;)

ocenił(a) film na 7

A ja ze względu na Jacka Blacka i Roberta. :D
Tak, to miała być parodia humoru amerykanów - pierdź 2 albo milionowy odcinek gościa ratującego świat (btw. Kto zostawił lodówkę otwartą? hahahah :D).
No cóż, Jack - przeraziłam się, kiedy zobaczyłam go w blond włosach... to tyczy się też Roberta, ale on wyglądał już korzystniej. Po za tym, chyba już kultowe "I'm a lead farmer, motherf*cker!" i oczywiście grzebanie w majtkach Jacka. Aktorstwo na wysokim poziomie, humor już na niższym, ale nie zawsze musimy oglądać górnolotnych dramatów, które kończyłyby się naszym katharsis. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones