PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 701
ocen
5,8 10 1 105701
7,0 26
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

nie rozumiem...

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem dlaczego tak nawet dobra komedia ma tak słaby ranking i ocenę... Jestem świadoma
tego, iż film nie należy do najambitniejszych, ale on ma śmieszyć... Pomijając fakt, iż aktorzy spisali się
super, a już na pewno Robert Downey Jr. czy Tom Cruise, którego nie rozpoznałam na początku
(dopiero po przejrzeniu obsady). Cruise pokazał, ze ma poczucie humoru i zagrać może nie tylko w
Mission Impossible ;)) Nie jestem jakimś znawcą czy coś, ale polecam film, bo mozna się naprawdę
uśmiać :)

ocenił(a) film na 4
hunter_18

Charakteryzacja aktorów świetna ale co do komedii to nie za bardzo, śmiałem się może 2 razy oceniam film 4/10 widziałem dużo ambitniejsze komedie z bardzo dobrym humorem tu tego nie ma, film dla ludzi którzy czują w sobie coś z dziecka i takie głupawe triki ich śmieszą nikomu tu nie ubliżając :).

ocenił(a) film na 7
Mazoch

Doceniam twoją opinię. Mógłbyś / Mogłabyś podać mi te komedie, tzn. tytuły tych ambitnych komedii według Ciebie, ponieważ lubię takie filmy, jestem ciekawa i chętnie bym takowe obejrzała ;)

ocenił(a) film na 4
hunter_18

Kac Vegas (lekka komedia), Nietykalni, Forrest Gump, Poradnik pozytywnego myślenia, Naga Broń. Sporo tytułów już nie pamiętam ale polecam bardzo Nietykalnych świetny film :).

ocenił(a) film na 7
Mazoch

Kac Vegas widziałam, nietykalnych widziałam i uwielbiam, Forresta widziałam, Poradnik również, Naga Broń widziałam, :)

ocenił(a) film na 7
Mazoch

Nietykalni i Forrest za bardzo naiwne przesłanie i są zbyt cukierkowe, choć mają u mnie wysoką ocenę, ale jakoś strasznie ambitne nie są... Naga Broń klasyk, ale też nic "ambitnego" Kac Vegas i Poradnik pozytywnego myślenia to już średnie komedie, dlam mnie nawet na niższym poziomie jak Jaja w tropikach... ewentualnie tym samym

ocenił(a) film na 10
Mazoch

Toć to nie miała być ambitna komedia pokroju "Nietykalnych" lecz pastisz. W tej roli spisuje się znakomicie, można z radością obserwować jak aktorzy parodiują sami siebie, cały biznes filmowy, akademie, reżyserów, producentów, scenarzystów.... wszystko, nie zapominając o legendarnych filmach, a raczej scenach z nich jak choćby początkowa sekwencja rodem z "Plutonu".

Zresztą same zestawienie "aktorów" jest ciekawe - głupawe filmy familijne, kino akcji, "wybitne filmy oskarowe", raperzy bawiący się w aktorów.

Uwielbiam ten film jeżeli chodzi właśnie o pastisz.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

Popieram - porówywanie z Nietykalnymi pod względem komediowości jest bez sensu bo to dwa zupełnie inne typy komedii... natomiast wrzucanie do wora jeszcze "Forresta..." to już zupelna aberracja - równie sesownie można dorzucić do tego 'komediowego' wora 'Obcego 2' za kilka sarkastycznych uwag jakie padają w filmie...

ocenił(a) film na 8
Mazoch

Bo oczekujesz tylko głupich heheszków, a nie dostrzegasz parodii współczesnej hollywoodzkiej kinematografii i obnarzenia jej słabości.

ocenił(a) film na 9
hunter_18

Możliwe, że ludzie spodziewali się parodii filmów wojennych, a dostali satyrę na Hollywood. Genialną według mnie.

ocenił(a) film na 10
Anthon_M

Otóż to.

ocenił(a) film na 7
Anthon_M

dokładnie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
hunter_18

dla mnie kozak komedia, jest wiele fajnych komedii ze stanów które mają niską ocenę i pełno hmm "ludzi z dziwnym poczuciem humoru" bądź też jego brakiem :D mówi, że tropic thunder jest słaby, nie ma co sie nimi przejmowac:D

ocenił(a) film na 8
hunter_18

to samo co w przypadku filmu Machulskiego Superprodukcja, dla wąskiej grupy widzów

ocenił(a) film na 8
hunter_18

Ten film nie tylko ma śmieszyć, ale też ma strzelić pstryczka w nos współczesnemu przemysłowi filmowemu.

ocenił(a) film na 4
hunter_18

Ok Cruise zagrał super ale jest to rola drugoplanowa i występuje na ekranie przez 5 minut. A taki Jack Black gra główna role i nie pokazuje nic .. zrobili z niego ćpuna i do tego nie-śmiesznego ..

ocenił(a) film na 7
hunter_18

Mi się też wydaje, że w tym filmie był większy potencjał, niż efekt końcowy. Każdy z aktorów był świetny, ale brakowało trochę lepszego scenariusza. Choć przyznam że przy pandzie dostałem duszności i ataku śmiechu co mi się zdarza raz na 10 lat.

ocenił(a) film na 8
hunter_18

Ja gdy pierwszy raz oglądałem ten film, nie tylko nie rozpoznałem Toma Cruise'a, ale też Roberta Downeya (nie widziałem go od Air America). Myślałem, że postać Lazarusa to autentyczny czarnoskóry aktor XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones