PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684248}

Jak nieznajomi

Mistaken for Strangers
7,5 575
ocen
7,5 10 1 575
Jak nieznajomi
powrót do forum filmu Jak nieznajomi

Nie przepadam za "amerykańską szkołą dokumentu", bo zazwyczaj są to filmy , których bohaterem jest reżyser. Tu jest to doprowadzone wręcz do granic możliwości.
Ale "Mistaken for stranges" jest fajny. Po pierwsze dlatego, że reżyser jest dość sympatycznym gościem. Po drugie - The National jest fajnym zespołem. Po trzecie - i chyba najważniejsze - to nie tylko film o robieniu filmu, ale przede wszystkim o braciach, którzy są bardzo różni, ale łączy ich jakaś dziwna więź.

ocenił(a) film na 6
asuedward

Mnie rozczarował, choć sam nie wiem czemu. Nie czytałem wiele o samym filmie - uznałem, że dokument o zespole, który jest "fajny" będzie wystarczającym powodem na seans. Na początku także nawet miło zostałem zaskoczony, że film kręci brat wokalisty i że nie będzie to klasyczny dokument. Jednak z każdą minutą opowieść się rozłaziła i nie potrafiłem się wciągnąć, ani bawić się prezentowanym humorem. Kilka fragmentów, jako ciekawostki jest fajnych, ale klimat koncertów zespołu był też zbyt mało wydobyty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones