PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298752}

Jak obrabować bank

How to Rob a Bank
6,1 1 862
oceny
6,1 10 1 1862
Jak obrabować bank
powrót do forum filmu Jak obrabować bank

Co to ma być!?

ocenił(a) film na 2

To ma być śmieszne czy raczej żałosne.Obejrzałem całe ale dziwie się sam że wytrwałem.Jakby ta produkcja była jeszcze filmem gangstersim to byłby to lekki niewypał ,ale komedia??!! Gdzie tu jest coś śmiesznego,zero humoru.Dalej powiem że nie wiadomo o co w tym filmi chodzi siedzą w tym skarbcu i niewiadomo czego tam każdy chce.To mój pierwszy film który oceniłem na 2 ale aż płakać się chce nad tą produkcją.A jedno jest śmieszne , że przykładowy pan X dobry film pokroju Władcy pierścieni oceni na 6 a tą szmire na 7 i ja się pytam gdzie u jest rozumowanie.Pozddrawiam i proszę nie pisać złośliwości bo to tylko moje zdanie(pewnie większości) I wy możecie mieć inne!

ocenił(a) film na 7
Lock14

Owszem mamy inne, a żałosny to jest opis dystrybutora. Nie widzisz tego podejścia do tematu, bo w nim jest zawarty ten humor, którego nie wychwyciłeś.

ocenił(a) film na 8
Lock14

1) to nie jest komedia i nie wydaje mi się, żeby miała być w zamyśle twórców
2) ok, siedzą w skarbcu, ale czy to oznacza, że w filmie nic się nie dzieje?
3) wiadomo, kto czego chce, z tym zastrzeżeniem, że (co uważam za duży plus filmu) oczekiwania i plany poszczególnych postaci zmieniają się dynamicznie w zależności od sytuacji
Ogółem pomysł na film był bardzo dobry, sama fabuła pozbawiona jest wszędobylskich ostatnio błędów logicznych, poza tym jest tam gorąca laska, zwroty akcji i dobre aktorstwo - czego więcej oczekiwać? Mi na wybuchach i pościgach nie zależy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones