PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685538}

Jak ojciec i syn

Soshite Chichi ni Naru
7,5 9 497
ocen
7,5 10 1 9497
7,2 20
ocen krytyków
Jak ojciec i syn
powrót do forum filmu Jak ojciec i syn

Zupełnie nie przypadł mi do gustu. Chińczycy niech zajmą się produkcją badziewi które trafiają na półki naszych sklepów zamiast pchać się do kina.

ocenił(a) film na 8
dziurawa_krystynka

A co ten film ma wspólnego z Chinami? Reżyserem jest tu Hirokazu Koreeda - Japończyk z krwi i kości, cała obsada jest japońska i w Japonii był również kręcony. Na przyszłość, żeby nie wychodzić na ignoranta, proponuję się trochę doinformować w temacie swojej krytyki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kaymann

Dokładnie. Nie ma różnicy.

Murmure

Tego nawet krytyką nie można nazwać :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziurawa_krystynka

A ja tak lubię tu być.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziurawa_krystynka

To zamknij go ;)
To nie chomik.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziurawa_krystynka

Ah no tak, zapomniałam, że lubisz sobie łączyć w grupy i ogólnie nazywać.
Nie koszatniczka.

TheNaturat_2

Nie znam się na gryzoniach ;/ To twój pupil czy tylko taki obrazek sobie ustawiłeś?

dziurawa_krystynka

ustawiłaś ( sorry )

TheNaturat_2

Serio? Śliczne zwierzątko ^^

dziurawa_krystynka

Myszoskoczek, ale nie każdy wygląda tak słodko, to jest szczególnie wypasiony i okrągły okaz.

TheNaturat_2

Chodziło mi to po głowie ale myślałam że jest za mały na myszoskoczka. Fajny jest. Kiedyś miałam dwie myszki. :)

TheNaturat_2

Miałam kiedyś szczurka ale mi zdechł ;/ Był bardzo mądry ale jakoś bardziej preferuje króliki i świnki morskie.

dziurawa_krystynka

Szczury chyba są najmądrzejsze, też miałam.

TheNaturat_2

Tak, zgadza się. Ogólnie są bardzo sympatyczne i wcale nie są niehigieniczne. Lubią się nawet pluskać w wodzie.

TheNaturat_2

Ale to nie zmienia faktu że masz słodki awatar.

Murmure

Przecież to jeszcze niedorozwinięte dziecko,więc o czym my tu mówimy.Plus tania,bez ikry i inteligencji prowokacja.

tajnyagent073

Treść komentarz autora wątku jest poniżej poziomu ignorancji homo neanderthalensis. Niech nie obraża gimnazjalistów, oni przynajmniej potrafią rozróżnić kraje Azji.

LePetitBeurre

Wątpię czy założyciel tematu dotarł jeszcze do gimnazjum <na pewno nie mentalnie>.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RobinOne

I to tyle? Stać cię tylko na takie denne wulgaryzmy? To ty wyjdź. Nikt nie każe pisać ci w moim temacie.

ocenił(a) film na 8
dziurawa_krystynka

O Tobie też Japończyk czy Koreańczyk może powiedzieć Rosjanka, Francuzka czy Greczynka i dodać jakiś niemiły komentarz. Rozumiemy, że nie lubisz Azji, jak tak ich obrażasz, ale nie musisz tego robić na forum publicznym. Tak, tak wolność słowa, ale tylko do tego momentu, kiedy nie narusza uczuć innych osób, nacji, religii. A będąc Japonką czy Chinką i czytając to czułabym się poniżona.\
Dla Ciebie może badziewie, ale weź pod uwagę, że na festiwalu w Cannes sam Steven Spielberg wykupił od reżysera prawa do Amerykańskiej wersji tego arcydzieła. i co Ty na to?

Pearl158

Żartujesz? Amerykańce są żałośni.

ocenił(a) film na 8
TheNaturat_2

To Twoje zdanie. Ale na pewno Steven'a Spielberga nie można nazwać żałosnym. Jego filmy, chociażby "Szczęki", "Indiana Jones", "Park Jurajski" i wiele, wiele innych są cenione na całym świecie. Jak tak jedziecie po Azjatach i Amerykanach to ciekawi mnie, co wy w ogóle oglądacie?

Pearl158

Jemu chodzi pewnie o to,że Amerykanie robią remake jakby nie mogli obejrzeć oryginału.A żałosne jest,że Spielberg zamiast tworzyć to odtwarza.

tajnyagent073

Dokładnie ;)

Pearl158

Możesz spojrzeć co oglądam :P
Ja po Azjatach broń Boże nie jadę, uwielbiam azjatyckie filmy.

ocenił(a) film na 8
TheNaturat_2

No ok, czyli mam rozumieć że akurat "Jak ojciec i syn" nie przypadł Ci do gustu? :)

Pearl158

Dlaczego? Jeszcze tego nie oglądałam i nic złego nie napisałam na temat tego filmu. Tajny agent dobrze mnie zrozumiał.

ocenił(a) film na 8
TheNaturat_2

Dobra, coś jestem ostatnio nierozgarnięta XD Skończmy temat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones