PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801951}
6,8 13 379
ocen
6,8 10 1 13379
6,6 19
ocen krytyków
Jak pies z kotem
powrót do forum filmu Jak pies z kotem

Zdecydowanie wart obejrzenia. Dopiero przeczytałem, że to wszystko na faktach - w sumie to chyba nikt dialogów i postaci tak wyjątkowych nie byłby w stanie wymyślić i stworzyć

ocenił(a) film na 8
charlie7

https://www.youtube.com/watch?v=dVS8fyTCRMU

ocenił(a) film na 10
charlie7

Potwierdzam. Świetny film!

ocenił(a) film na 7
ewelina_m

Ja też potwierdzam,jak na polską produkcje wypada naprawdę dobrze.Niby ciężki temat,ale przedstawiony w zabawny i optymistyczny sposób.Do tego świetnie dopasowani aktorzy,wszystko na Duży plus ;)

ocenił(a) film na 10
charlie7

Ogląda sie go naprawdę fajnie, dla mnie porównywalny z moje córki krowy

ocenił(a) film na 4
charlie7

Fakty mają to siebie, że nie stanowią o wartości filmu.

ocenił(a) film na 6
charlie7

'' Lęk Wysokości '' miażdży ten film pod każdym względem. '' Jak pies z kotem '' - Typowa polska bajeczka ale nawet , nawet. Chyba przesadziłem ale niechaj będzie 6/10 . Bo najgorsza jest zabawa w krytyka filmowego.

ocenił(a) film na 8
charlie7

Genialny film, świetny montaż i pomysł na film. Polecam wszystkim. Świetny scenariusz, dialogi, aktorstwo. Obowiązkowa pozycja dla koneserów i wielbicieli kina.

ocenił(a) film na 7
charlie7

W sumie prosta historia, rekonstrukcja faktów. Ale czasami piękno filmu tkwi właśnie w prostocie. Znam osobę, która sama parę lat temu opiekowała się terminalnie chorym. I przy niektórych scenach ta osoba śmiała się - nie ironicznie, nie rechotliwie, ale szczerze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones