PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6532}
4,5 343
oceny
4,5 10 1 343

Jak się pozbyć czarnego kota
powrót do forum filmu Jak się pozbyć czarnego kota?

Średnia ocen 4.3 ?! Film nie jest wiadomo jakimś arcydziełem, ale ma coś w sobie, jest zabawny. Przede wszystkim cudowna Gabriela Kownacka ! Jaki urok emanuje z Niej w tym filmie... Choćby dlatego warto obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 1
huppert

Średnia ocen 4.3?! Ten film to totalna porażka! Nie ma w nim absolutnie nic wartego uwagi. Jest tandetny i zupełnie nieśmieszny. Scenariusz jest głupi i beznadziejny-chaos bez ładu i składu, tragiczne zdjęcia (operator ucina głowy aktorom!), kiepskie aktorstwo i muzyka zespołu "Pod budą". Chyba najgorszy polski film jaki w życiu widziałem. Rzadko daję ocenę 1/10, ale w tym przypadku nie ma innej opcji. Nie polecam nikomu! PS Swoją drogą ktoś musi być niezłym masochistą, żeby dla samej Kownackiej (która niczym specjalnym się w tym filmie nie wyróżnia) oglądać tego gniota!

ocenił(a) film na 3
FILioza

Niczym się nie wyróżnia, ale przez chwilę gra topless. Ja nie rozumiałem czemu mąż chce się jej pozbyć, ja bym jej z łóżka nie wyrzucił. I nie dziwię się, że na jej punkcie można być zboczeńcem.

huppert

Typowy produkcyjniak lat 80-tych. Oderwany od rzeczywistości, film lat kryzysu, miałki technicznie, komedia żadna, teksty, muzyka, scenariusz żeby sie nikt nie mógł przyczepić. Ogólnie kilka dobrych scen i za dobre chęci 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones