PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300339}

Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

How to Lose Friends & Alienate People
6,1 33 541
ocen
6,1 10 1 33541
5,9 13
ocen krytyków
Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
powrót do forum filmu Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

Naprawde dobre zarty i aktorstwo.
A jezeli komus nie pasuje to zapraszam na komedie z niejakim A. Sandlerem. Te prymitywne i beznadziejne w stylu nie wjezdzaj w dupe fryzjerowi.
Coz za prymitywny film.

użytkownik usunięty

Zamiast krytyki innych filmów i ludzi mających odmienne zdanie od Ciebie (swoją drogą gratuluję) lepiej było skupić się na plusach TEGO konkretnego filmu lub aktorach grających w TYM filmie nieco dogłębniej. Zachęcić lub odstraszyć ale z kulturą.

ocenił(a) film na 4

Za 15 min na Polsacie. Zobaczymy, co kolega miał na myśli;)

ocenił(a) film na 10
Black_Magik_Queen

świetny film !

rafalopatika

Naprawde dobry film, fajna komedia!

użytkownik usunięty
Black_Magik_Queen

Ta komedia to dowod na to ze wcale nie trzeba wymyslac prymitywnych scen w stylu ryba w tylku zeby bylo smiesznie.
Przykladowo kiedy SYdney ma ochote na Megan i nagle pojawia sie ta druga kolezanka a ten biedny spoglada na megan i jakos godzi sie ze jej nie bzyknie to dopiero wzbudza sympatie :)

ocenił(a) film na 8

mimo że sam uważam że nie powinno się tak porównywać, sam często to robię. w zohanie grał turturro, a to wielki plus. zgadzam się świetna komedia. świetny brytyjski humor.

najlepiej nazwać kogoś kto sie z tego nie smiał za prymitywa :)
żałosny człowieczek

użytkownik usunięty
artialpha

nie wiem do kogo nawiazujesz. nie nazwalem ludzi ktorzy sie z tego nie smieja prymitywami. mowilem o ludziach ktorzy smieja sie z jakichkolwiek prymitywnych zartow prymitywami.

ocenił(a) film na 6

Ponoć ludzie inteligentni śmieją się właśnie z rzeczy głupich. Czy tak jest? Nie wiem :)

ocenił(a) film na 8
IceMan2991

Mozna wysnuc teorie ze ludzie inteligentni potrafia sie smiac z rzeczy inteligentnych i glupich. Ludzie glupi potrafia sie smiac raczej z rzeczy glupich. Inteligentni z nutka snobizmu - tylko z rzeczy inteligentnych:))

ocenił(a) film na 6
DJ76

Jest jeszcze jedna teoria ;P
Ludzie głupi udawają, że rzeczy głupie nie są śmieszne i oglądają tylko rzeczy inteligente, aby pokazać wszem i wobec jacy są inteligentni ;D

użytkownik usunięty
IceMan2991

A ja uwazam ze ludzie inteligentni potrafia smiac sie i z inteligentnych zartow ALE zarazem i z odrobine glupkowatych jednakze nie z takich prymitywnych i zalosnych. A Iceman ma racje. Ilu ludzi oglada przykladowo dziela Lyncha i zgrywa oswieconych, blyskotliwych i Yntelygentnych udajac ze je rozumie.

ocenił(a) film na 7

Przypomniał mi się taki skecz Pythonów o francuskim reżyserze ;)

ocenił(a) film na 5
IceMan2991

Ponoć penis bombki strzelił a moje nadal stoją.

ocenił(a) film na 7

niezły film
można się pośmiać z anglików i ich humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones