PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736897}

Jak urządzić orgię w małym mieście

How to Plan an Orgy in a Small Town
5,1 3 995
ocen
5,1 10 1 3995
3,3 3
oceny krytyków
Jak urządzić orgię w małym mieście
powrót do forum filmu Jak urządzić orgię w małym mieście

Zastanawiająca niska not. U mnie solidna 7. Film troszkę perwersyjny jednak nie przekraczający granicy dobrego smaku. Dla wielu epizod z ciężarną może być już przegięciem ale samo poprowadzenie prze aktorkę swojej roli załatwia sprawę i ewentualny niesmak zamienia się w śmiech szczególnie zdanie na odchodnym - "na Twoim miejscu wyrzucił bym te slipki". Dobry scenariusz plus kilka dialogowych smaczków które powodują wybuch śmiechu i do tego coś co w komedii najważniejsze - połączenie wesołości z jednak poważnymi rzeczami jak miłość, samotność, kompleksy - czego więcej oczekiwać od komedii?
Polecam

ocenił(a) film na 7
Wolander

Dokładnie!
A kto nie kochał się z ciężarną, nie wie co stracił :P

ocenił(a) film na 5
Wolander

Nie było źle, to prawda. Zaśmiałam się kilka razy. Tylko to sprowadzanie otwartości na świat i nowoczesności do tego, czy człowiek ma lub nie ma ochotę na udział w orgii to teoria tak naciągana, że co chwila obawiałam się, że strzeli jak gumka w majtkach.

ocenił(a) film na 7
Wolander

Nic dodać i nic ująć,dobra komedia,idzie się uśmiać momentami ;).

ocenił(a) film na 7
Wolander

I ja się z tym zgadzam. Szkoda że ma tak niską ocenę, bo jeśli ktoś szuka lekkiego filmu żeby się pośmiać i nie bierze wszystkiego na serio to ten film jest idealny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones