PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 674
oceny
6,9 10 1 68674
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

:))))

ocenił(a) film na 8

Dla osoby, która czytała wcześniej czytała książkę(która swoją drogą jest rewelacyjna), to
film będzie jedynie namiastką historii literackich bohaterów, więc raczej niczego
specjalnego się proszę nie spodziewać, ot komercyjna ekranizacja ;) Natomiast, dla osób
które nie czytały pierwowzoru, do polecenia :) Bardzo ciekawa i wzruszająca historia, dobra
na nudny wieczór. Ale zachęcam do przeczytania książki ;)

sunday144

Ja najpierw obejrzałem, a później przeczytałem. Film super 9/10, a książka 10/10. Po przeczytaniu uważam, że zbyt wiele różni film od pierwowzoru, ale w gruncie rzeczy można odseparować od siebie te dwie wersje i uznać że i film jest dobry i książka.

sunday144

Film taki sobie. Marni dobrani aktorzy. Może dlatego ,że ze Reese jest dla mnie marną aktorką. Książka milion procent lepsza od tego filmu (jak zawsze). Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie główną bohaterkę. Niepotrzebnie cokolwiek zmieniali w fabule, bo ta książkowa była dużo lepsza:)

ocenił(a) film na 7
sunday144

nie wiedziałam, że to na podstawie książki, chętnie przeczytam :) mogłabyś podać tytuł i autora?

ocenił(a) film na 9
fibi_3

Jak w Niebie - Levy Marc ;)

ocenił(a) film na 9
AnitaBlake

Warto też dodać, że istnieje 2 część o tytule - Jeszcze się spotkamy.

ocenił(a) film na 8
AnitaBlake

Dzięki że o tym wspomniałaś, nie wiedziałam, że jest druga część :)

ocenił(a) film na 7
AnitaBlake

Jej, dzięki! Dawno już czytałam książkę, a nie miałam pojęcia, że ma drugą część. Muszę nadrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones