PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 670
ocen
6,9 10 1 68670
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

Genialny

ocenił(a) film na 10

Nawet popłakałem się trochę w dwóch momentach pierwszy, scena w szpitalu gdy David całuje
Elizabeth w śpiączce i ona powraca do życia i ostatnia scena, gdy przypomniała sobie kim tak na
prawdę jest David i co ją z nim łączy poznała go! Świetny film, z komedii romantycznych chyba
lepszego nie widziałem,Reese jest piękna! 10/10! Ideał!

ocenił(a) film na 8
DonOmar

fajna komedia ,Reese Wintershop słodka jak cukier,ale ostatnia scena troche przesłodzona jak na prawdziwą komedie romantyczną przystało./

konrii_2

Zgadzam się, film świetny, ale oznacz może swój post jako spoiler, bo możesz zepsuć zakończenie osobom, które jeszcze go nie widziały

ocenił(a) film na 7
aka13

NO właśnie :) oglądam teraz i już wszystko wiem :)

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Jak na komedię romantyczną z elementami fantasy to całkiem ok:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

Taka słodka bajka:)

DonOmar

Dokładnie. Idealny film. Przepiękny

ocenił(a) film na 7
DonOmar

Motyw ducha znany już z filmu pt. "Uwierz w ducha" wzbogaca fabułę filmu. No i ten happy end. Fajny film na jesienny wieczór.

ocenił(a) film na 5
DonOmar

motyw ducha bardziej z "Tata duch":) ciepła rodzinna komedyjka, poruszająca ważny temat. nie jest to kino za którym przepadam, obejrzałem z Żoną raczej przez przypadek. w najlepszym wypadku 6/10 ja daję 5 (w tym gatunku i tej klasie), bo zabrakło mi dodatkowego wątku a i humor ledwo wyczuwalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones