PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 670
ocen
6,9 10 1 68670
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

Moja opinia!

ocenił(a) film na 10

Możecie mnie krytykować, ale ja po prostu mam jakaś słabość do tego filmu. Podoba mi się w nim dosłownie wszystko , począwszy od gry aktorskiej, a skończywszy na muzyce i fabule( wiadomo komedia romantyczna m swoje prawa). Najlepsze jest jednak to, że po mimo już tylu lat od premiery, ja wciąż pamiętam praktycznie wszystko co najważniejsze z fabuły a to niezwykle rzadko się zdarza w moim przypadku jeśli chodzi o komedie romantyczne.

ocenił(a) film na 9
goci_17

TO JEST TA MOC ! pozdro. ;)

ocenił(a) film na 10
rysiu266

Hehe film rzeczywiście ma tę moc;) Również z pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
goci_17

Popieram :) kocham ten film i chociaż widziałam go chyba z 10 razy zawsze jak jest w TV to i tak go oglądam .Też większość pamiętałam nawet po pierwszym oglądaniu. Kocham tą scenę kiedy Elizabeth mówi że nie jest duchem i nagle wchodzi w stół.

ocenił(a) film na 10
TheBestActressEver

Hehe no rzeczywiści scena ze stołem była niezła:) Ja ogólnie bardzo lubię ten film i jak już wcześnie napisałem mam do niego wielki sentyment, a ile razy go oglądałem to już nawet nie pamiętam, choć zapewniam, że dość sporo:)

ocenił(a) film na 6
goci_17

nie przepadam za komediami ale faktycznie film mial cos w sobie co przykuwało uwage, byl calkiem niezly...

ocenił(a) film na 9
goci_17

zgadzam sie z Toba, wlasnie przed chwila skonczylam go ogladac (nie pierwszy raz ) dla przypomnienia :))

ocenił(a) film na 7
goci_17

Film jest faktycznie super , ale ciekawi mnie czy jesteś też po lekturze książki? I jeśli tak to co o niej myślisz?

ocenił(a) film na 10
mini267

Nie, niestety książki nie czytałem. Ba nawet nie wiedziałem, że takowa w ogóle istnieje. Jeśli mówisz, że książka dobra to może się skuszę .

ocenił(a) film na 7
goci_17

Ja też niestety nie miałam jeszcze przyjemności jej czytać;/

goci_17

Ja czytałam daawno, dawno temu, zanim jeszcze film wyszedł. I bardzo mi się podobała, polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones