PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 674
oceny
6,9 10 1 68674
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

Najlepsze sceny

ocenił(a) film na 8

Waszym zdaniem jaka scena była najlepsza ?
Mnie najbardziej podobało się jak Elisabeth leżała na stole i zagłuszała swoim śpiewanie telewizor Davidowi ;dd .

ocenił(a) film na 8
angela7777777

zgadzam sie! uwielbiam jej śpiew "tomorrow!!"

angela7777777

Potwierdzam!To była najlepsza scena z tego filmu.

ocenił(a) film na 10
niezapominaja19

a najbardziej przejmująca ? To wtedy na końcu jak skapnęła się ze nie ma respiratora zaczyna znikać i on do niej krzyczy....super

ocenił(a) film na 7
mada288

ta, kiedy on na tarasie opowiada o swojej zmarłej żonie. :) dotknęła, naprawdę....

ocenił(a) film na 8
mada288

tak, ta scena w szpitalu... łza się kręci ; ]

ocenił(a) film na 6
angela7777777

A to tak na dodatek :)
Just Like Heaven - Katie Melua

Moja ocena 7.5/10

ocenił(a) film na 7
gusthav

Mi się podobało jak David ratował tego gościa w restauracji (czy gdzie to tam było). Jak popijał wódkę przed ''pokrojeniem'' go i na końcu, Elizabeth mówi o sobie: jestem lekarzem, a on za nią powtarza: jestem lekarzem ;)

ocenił(a) film na 10
angela7777777

mi się podoba ta scena jak są w tym sklepie okultystycznym i ten koleś sie pyta czy się zakolegowali oni kiwają głową a ten koleś gada że to wyczuł i mówi że ten duch darzy davida głębokim uczuciem a elizabeth mówi że wcale nie a ten koleś mówi: wstydzi się widzę czerwoną aurę. jakoś tak dokładnie nie umiem tego zacytować

ocenił(a) film na 7
Ama97

To było tak zerżnięte z Uwierz w ducha że dramat.No ale sympatyczny filmik w przeciwieństwie do tych współczesnych jak określił Tom Hanks "o bzykających się małolatach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones