PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 132
oceny
7,7 10 1 173132
7,4 23
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2
ocenił(a) film na 10
Krzysiek_Krzepina

Powell (od soundtracku do smoka) puścił farbę że prawdopodobnie będzie 4 a nie trzy filmy. Nie wiem czy to dobrze, bo zazwyczaj jak na siłę rozciaga się coś po póxniej jest katastrofa a trylogia to idealne rozwiązanie.

ocenił(a) film na 10
Krzysiek_Krzepina

Z tego co jakiś czas temu czytałam, to były takie pogłoski. Chodziła też pogłoska iż trzecia część ma być podzielona na dwie części. Uważam, że były to po prostu plotki. Jak to jednak określił sam dyrektor Dean Deblois - "Jak wytresować smoka" będzie trylogią.

Nie chcę jednak by taka wspaniała seria filmów skończyła jak Shrek - gdzie dwie pierwsze części były całkiem spoko, a dalej się coś popsuło. To tylko moje skromne zdanie na ten temat.

użytkownik usunięty
Krzysiek_Krzepina

Nie. Beda 3 czesci.

ocenił(a) film na 8
Krzysiek_Krzepina

Z tego co wyczytałem to ma być trylogia. Ale jeśli zarobią na tej serii wystarczająco za dużo nie zarżną kury znoszącej złote jaja i prawdopodobni spaprają wszystko tak jak było ze Shrekiem :/ . Ale kto wie ? Mam nadzieję że wyczują moment w którym będą musieli powiedzieć sobie "stop".

Krzysiek_Krzepina

Z tego co słyszałem może powstać 4 część Ale to ma być jedynie spin-off. Ale możliwe że będzie normalna 4 część jarśli 3 część okaże się wielkim sukcesem (dużo zarobią i dużo nagród dostaną. Moim zdaniem powinni chociaż zrobić nowe jeźdźcy smoków (np. Pod tytułem: Jeźdźcy smoków ostatnie przygody)
MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE NAWET Z 5 CZĘŚCI LUB ŻE NIGDY NIE SKOŃCZOM SIĘ ODC JEŹDŹCY SMOKÓW.

Krzysiek_Krzepina

będzie ale produkcja takiego filmu zajmuje od 3 do 5 lat mam nadzieję że podniosłem na duch ja bym bardzo chciał 4 część i więcej POZDRAWIAM

Krzysiek_Krzepina

zobacz na youtubie dowody na 4 część



dziewan123

Według Dreamworks nie będzie 4 części bo to ma być trylogia. Moim zdaniem to nawet lepiej bo 3 spaprali i boję się że 4 mogłaby być dużo gorsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones