PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 211
ocen
7,7 10 1 173211
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Bardzo interesuje mnie jakość tej książeczki, bo zdecydowanie bardziej wolałabym "pudełkową
wersję". Premiera filmu jest dzisiaj, lecz mimo reklam w moim Empiku nadal go nie ma...

Chciałabym się dowiedzieć ile stron ma książka dodana do tego filmu, bo cena (49,99 zł) jest dość
odpychająca.

ocenił(a) film na 10

Osobiście jeszcze nie kupiłam (choć oczywiście zamierzam :) ), ale z tego co się orientuję te książeczki zwykle nie są za długie i nic nowego nie wnoszą :/.

użytkownik usunięty

Odświeżam.

Książka bardzo słabej jakości i bynajmniej nie chodzi tu o jakość papieru. Znajdziemy w niej kolorowanki, labirynty i inne zabawy dla dzieciaków. Stanowczo mogę powiedzieć, że nie jest warta swojej ceny. Zdecydowanie lepiej by było, gdyby dostępna była również wersja w pudełku dla takich "staruszek" jak ja.

ocenił(a) film na 10

Co wicie o wersji Blu-Ray? Są tam jakieś interesujące dodatki? Cena jest dość odpychająca, bo niemalże 100 złotych kosztuje!

sebstos

Dodatków na blu - ray trochę jest. Jest krótkometrażówka "Świt Jeźdźców Smoków" czyli polskie "DODR" prócz tego sceny niewykorzystane, trailery, piosenki z filmów DW, Machiny bojowe Drago i jeszcze chyba jakieś inne dwa dodatki.

Ja zakupiłem wydanie DVD więc nie wiem czy ta krótkometrażówka jest z dubbingiem czy napisami. Jeśli jest z dubbingiem mam nadzieję że kiedyś pojawi się na YT by można ją było obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 9

Empik jak zwykle wykupił sobie prawa do wersji DVD - dramat jakis , ich ceny zabiją ....

Starsze filmy można dostac w media za 12 zł a w Empiku 49;99 - to jest chore - nie dziwie się sie ze Empik pada.

Ja decyduje się na Blue Ray

ocenił(a) film na 10

Wyobraźcie sobie, że zawartość książeczki można ściągnąć legalnie z netu. A na DVD są tylko dwa dodatki... Wszystko skupia się teraz na BR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones