PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 068
ocen
7,7 10 1 173068
7,4 23
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Genialny film

ocenił(a) film na 10

Kocham ten film. No kurcze, jest cudowny! JWS 1 było też super, ale ta część jest niesamowita.
Mimo wątku Valki, matki Czkawki, który był trochę dziwny, bo jaka matka by zostawiła dziecko dla zwierząt, no ale cóż. (mogłaby to jakoś pogodzić - smoki i rodzina). Ale mimo to film jest tak świetnie zrobiony, że to nie przeszkadza. Grafika...te wszystkie smoki - każdy gatunek posiada swoją nazwę... dbałość o detale... zmiana głównych bohaterów, pokazanie, jak się zmienili (zwłaszcza Czkawka i Astrid), PIĘKNA, PORUSZAJĄCA MUZYKA! John Powell... MOIM ZDANIEM,soundtrack z JWS1 I JWS2 jest bardzo dobry, uwielbiam.
Film jest wstanie wzruszyć i zaciekawić nawet dorosłą osobę. Nawet uważam, że małe dzieci, mogą nie zrozumieć filmu jak osoba dojrzalsza :) Ale to moje zdanie.
Nie mogę uwierzyć, że nie ma Oscara. Ciągle ten Disney... No, ale z niecierpliwością czekam na trzecią częśc!!! ♥

ocenił(a) film na 7
xwonderlandx

Dwójka zdecydowanie lepsza od jedynki. Też strasznie mi się podobało jak z czasem zmienili się bohaterowie, i co by nie mówić ten wielki biały smok był fantastyczny.

ocenił(a) film na 8
xwonderlandx

Ta opinia powinna zostać oznaczona jako spojler. Wątek matki Czkawki to jeden z najważniejszych i najbardziej zaskakujących faktów z filmu...

ocenił(a) film na 10
milkcocoshake

faktycznie, racja. Nie pomyślałam. Da się to zmienić?

ocenił(a) film na 10
milkcocoshake

Możesz zgłosić.. :\ bo faktycznie powinnam była tak zrobić.

ocenił(a) film na 10
xwonderlandx

ale w sumie, w zwiastunach jest powiedziane, że jest matką Czkawki :)

ocenił(a) film na 8
xwonderlandx

W każdym razie im mniej spojlerów, tym lepiej

ocenił(a) film na 10
milkcocoshake

Bez przesady, życia to ci nie zmieni, poza tym nawet w zwiastunie było powiedziane, że to jego matka.

ocenił(a) film na 8
xmermazingx

Mi nie zmieni, skoro czytam po obejrzeniu, ale może zmienić komuś innemu, kto niekoniecznie chce o tym wiedzieć od razu. Z takich powodów również unika się zwiastunów i z takich powodów wielu tak robi. Nie bagatelizujmy, bo spojler to jednak spojler, odbiera całą przyjemność z seansu.

ocenił(a) film na 10
milkcocoshake

A jednak wiele ludzi, ogląda najpierw zwiastun, po to one są..... Ale ok, rozumiem, ale jednak jeśli ktoś tak bardzo się boi, że dowie się czegokolwiek o filmie do tego stopnia, że nie ogląda zwiastunów, to tym bardziej nie czyta wypowiedzi na temat filmu tutaj, na filmwebie XD.

ocenił(a) film na 8
xwonderlandx

Ja również jestem po obejrzeniu i dla mnie było wielkim zaskoczeniem pojawienie się mamy Czkawki. Nie oglądałem żadnego zwiastuna, ani żadnych opinii na forum i bardzo się z tego cieszę. Przynajmniej miałem więcej dobrych wrażeń podczas seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones