PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 211
ocen
7,7 10 1 173211
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Czy w tej serii Czkawka i Astrid się ożenią?

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Jeśli już to pobrać. I nie, nic na to nie wskazuje.

ocenił(a) film na 10
SweetNightmare

szkoda... ale "Jak wytresować smoka 2" sie i tak nieźle zapowiada...

ocenił(a) film na 10
SweetNightmare

Bo myślałam że skoro w pierwszej części bohaterosie mieli po 15-16 lat a dróga część jest pięć lat później i wszyscy mają teraz po 20-21 i że Astrid i Czkawka mogą już mieć jakąś wspólną przyszłość...

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Oczywiście chodzą ze sobą i są ze sobą bardzo blisko, ale film skupia się na relacji Czkawki i Szczerbatka. Po za tym, jest już tyle wątków fabularnych, że nie da rady tego zmieścić.
Kto wie, może w trzeciej części coś będzie. Nie wiadomo.

ocenił(a) film na 10
SweetNightmare

Bo mi też chodziło o to że w Shreku w 1 było poznanie się i "rozwój" miłości, w 2 był ślub, w 3 Fiona powiedziała że będą mieli dzieci, a w czwartej to take "co by było gdyby..." i też trochę myślałam że to będzie mniej więcej tak...

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Te dwa filmy to dwie różne rzeczy. W Shreku ten wątek był niejako wątkiem głównym, podczas gdy w Jak wytresować smoka wątek miłosny jest na dalszym planie.

ocenił(a) film na 9
kasiadabrowa1

O ile dobrze wiem, to oni w pierwszej części mieli po 13 lat, więc teraz mają po 18. No trochę jeszcze są młodzi, więc jeśli już mamy się czegoś takiego spodziewać, to w trzeciej części.
Ps. Byłoby super!

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Nie. Wesela nie będzie.

Jedna z fanek HTTYD zadała to pytanie na jednej z angielskich stron i odpowiedz od producentów była jednoznaczna. Żadnego wesela nie będzie.

liluf

Ale 3 część stoi otworem :)

ocenił(a) film na 9
kasiadabrowa1

Żeni się mężczyzna, kobieta wychodzi za mąż, para bierze ślub lub się pobiera. Tak dla ścisłości - żeby polszczyzny nie ranić. ;)

ocenił(a) film na 8
KoKalina

Och, to pocieszające - świadomość, że nie tylko ja (nałogowo i w pewnym sensie masochistycznie) męczę się poprawianiem błędów na tym forum.

kasiadabrowa1

Napewno nie bedą sie żenić.Czkawka i Astrid bedom razem i tyle.Wiec ślub odłuż sobie w myślach na 3 czesc ;) :)

dawidkrzesniak12

Ja tak obstawiam, że ślub będzie na końcu 3 filmu :)

Dawidienko1

Razem Szczerbatek i wichura,śledzik-sztuchomięs,sączysmak-Hakokieł,Mieczyk i szpadka-wym i jot,stoik ważki-Tornado

ocenił(a) film na 8
kasiadabrowa1

Podobno jest scena sexu wiec jezeli Czkawka sie nie zabezpieczy to slub go nie ominie

ocenił(a) film na 9
Maciek_jem_bigos

Bardzo śmieszne... jeśli wiesz to od tego kolesia, to współczuję łatwowierności.
http://www.filmweb.pl/user/WielkiSzuM

ocenił(a) film na 10
Anonim90

taaa... jestem ciekawa kto zdrowy na umyśle by uwierzył w takie bezsensownie i lekkomyślne gadanie bo ja na pewno nie ( P.S. też nie cierpię tego całego wielkiego szuma czy jak mu tam)

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Ja terz popieram

ocenił(a) film na 9
Alfawolf

A ja popieram byś przed każdym napisaniem posta zajrzał do słownika ortograficznego. Ponoć nie gryzie.

ocenił(a) film na 8
Alfawolf

Też Was lubię ;)

Maciek_jem_bigos

Serio gdzie widziałeś

ocenił(a) film na 8
kasiadabrowa1

Tak, a Astrid będzie miała dziecko ze Szczerbatkiem ;D

ocenił(a) film na 10
WielkiSzuM

Nazwałbym cie idiotom ale nie powinenem się nawet odzywać

ocenił(a) film na 8
Alfawolf

Przyznam Tobie pierwszy raz rację - nie powinieneś.

Tak mocne słowa z 'ust' Dziecka rozpogadzają ten jakże pochmurny dzień :-)

Pohamowanie się od nazwania mnie 'idiotą', chociaż ja bym to inaczej ujął, sprawiło że stałeś się dziś bardzo dorosłym i odpowiedzialnym Chłopcem. Wobec tego, jak będziesz odbierany dziś z "zerówki" to pochwał się Swoją decyzją, a być może dostaniesz jakąś słodką nagrodę :-)

ocenił(a) film na 10
WielkiSzuM

mózg zgubiłeś czy co?!

ocenił(a) film na 8
kasiadabrowa1

Z racji, iż go posiadam - owszem, ale już po weekendzie także wrócił na swoje miejsce ;-)

ocenił(a) film na 10
WielkiSzuM

no jakoś wątpie

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Człowieku ja mam 18 lat chyba ciebie matka nie kocha sądząc potym jak się zachowujesz jak skończony bachor ale mam na takich sposoby .

ocenił(a) film na 10
Alfawolf

UWAGA dla wszystkich ignorujcie wielkiego szuma bo niewarto na niego zwracać uwagi

ocenił(a) film na 8
Alfawolf

'Obrazujesz' Swój wizerunek jakby jednak brakowało tej jedynki z przodu, więc nie wydaje mnie się ;)


Jak możesz to podziel się ze mną jakie masz na "takich sposoby", gdyż jestem bardzo ciekaw ;d

ocenił(a) film na 9
WielkiSzuM

Pewnie zaraz będzie wielki hejt na mnie, ale nawet lubię Pana Szuma.
Choć swoim postem doprowadził mnie niemal do depresji, ujawniając ludzką głupotę i bezmyślność, to jednak pokazał jak dzisiejsze społeczeństwo jest w stanie niezwykle szybko uwierzyć w coś, nie mając nawet jasnych i solidnych dowodów.

ocenił(a) film na 8
Dragon05

Tu nawet nie chodzi o dowody, a brak pomyślunku ze strony innych. Jak animacja SKIEROWANA do dzieci miała by być nagle DLA DOROSŁYCH? Widząc zwiastuny, ba! plakaty na których w żadnym rogu nie było 18+, artykuły dla dzieci z wizerunkami bohaterów serii i w końcu to, że jest to na podstawie, nomen omen, książki, którą autorka napisała głównie dla dzieci.
Nie widziałam innych postów Szuma, ale dobrze wie, że akurat tym mnie rozbawił.

ocenił(a) film na 10
WielkiSzuM

Po pierwsze do pana Chinatsa (swoją drogą bardzo intrygująca nazwa) niechodzi mi o ten cały żart i ja terz widze że ludziom dziś da się wmówić wszystko przez internet i to źle ale mnie poprostu nie podoba się takie niedojrzałe i wredne zachowanie jakie prezentuje sobą wielki szum i to jest niezwykle wkurzające i tylko oto mi chodzi no i odrobine denerwuje mnie tak głupi tekst że kreskówka zrobiona dla dzieci miała by być od +18 nawet ten kto robi taki komentarz nawet dla żartu nie jest za mądry i zbyt szczegulnie nie grzeszy dorosłością bardziej inteligencją 6-latka ktury cały dzień spendza przet komputerem i bawi się w mało błyskotliwe żarty ktury boji się bycia niezauwarzalnym poprostu szkoda gadać na taki temat oficjalnie kończe pisać na jakie kolwiek wypowiedzi wielkiego szuma

PS: przepraszam za możliwie liczne błędy ortograficzne.

ocenił(a) film na 8
Alfawolf

Nie Pan tylko Kobieta, a jak dobrze pamiętam to z japońskiego, więc dlaczego intrygująca? (mam nadzieję, że nie jestem w błędzie ;) ) ale w tej sprawie niech się wypowie Osoba, do której nawiązujesz...

Piszesz o dojrzałości, a daleko nie odbiegasz od rozumowania i zachowania dziecka 6 letniego. Nie kończ pisać bo nie będę miał co komentować ;)

ocenił(a) film na 10
Alfawolf

czy ja ci coś zrobiłam że mnie tak komentujesz?

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Przepraszam ale nic ci chyba złego nie powiedziałem a jeśli to niechcący albo źle mnie zrozumiałaś

ocenił(a) film na 10
Alfawolf

chyba pomyliłaś odbiorcę tego koma :)

ocenił(a) film na 10
WielkiSzuM

Jak go możesz posiadać skoro on jeszcze nie wyszedł to bzdury piszesz pajacu

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Eeemmm... WielkiSzum pisał o posiadaniu mózgu, a nie filmu. Może należy czytać uważniej?

ocenił(a) film na 10
formu5

Skoda? A co ma do tego samochód? (To była ironia)

ocenił(a) film na 7
kasiadabrowa1

nie ale stoik w pierwszych angielskich 5 min mówił (po przetłumaczeniu) ,,To moja przyszła synowa!"

ocenił(a) film na 10
Michael317

i w tym klipie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones