PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 214
ocen
7,7 10 1 173214
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2
ocenił(a) film na 8
berni_

W pełni się z tobą zgadzam :) Według mnie,jedynka miała w sobie taki niezwykły klimat,którego brakuje w drugiej części JWS.
No i jeszcze nie ma tak wspaniełej muzyki :(

ocenił(a) film na 7
berni_

Mówienie, że o wiele gorsza, jest zdecydowanie nie na miejscu....

ocenił(a) film na 10
djrav77

dokładnie nie na miejscu. najlepiej oglądnąć obie częsci naraz jedna po drugiej.
zanim oglądnąłem dwójkę w kinie w domu oglądnąłem jedynkę i świetnie
świetny film i możne 1% gorszy od jedynki.
polecam i naprawdę film świetny, świetny i jeszcze raz świe.... zaje...sty

ocenił(a) film na 4
diablos20

Między jedynką, a dwójką było coś jeszcze. Polecam Ci obejrzeć, jeżeli jesteś takim fanem ;)

ocenił(a) film na 10
berni_

Jesli chodzi o serial to 2 sezony oglądałem, krotkometrazowki tez. Jedyne czego nie widziałem to Ksiega Smoków

ocenił(a) film na 7
berni_

Czy mówisz o MAGII?

ocenił(a) film na 10
djrav77

jakiej MAGII?

ocenił(a) film na 7
diablos20

Magii, którą posiadał pierwowzór.

ocenił(a) film na 4
djrav77

A co jest na miejscu? Wychwalanie pod niebiosa? Dla Ciebie lepsza, a dla mnie i kilku innych osób gorsza. Proste.

ocenił(a) film na 7
berni_

Berni, ale nie ma się co unosić zaraz... Nigdzie nawet nie wspomniałem o jakimś wychwalaniem, moja ocena też nie musi tego oznaczać. Owszem, jest słabsza, ale czy aż taka między jedynką, a dwójką jest przepaść?

ocenił(a) film na 4
djrav77

Nikt się nie unosi. Jednak sam się kręcisz w zeznaniach. Najpierw piszesz, że pisanie o tym, że druga część jest gorsza jest nie na miejscu (co jest jednoznaczne z tym, że nie jest gorsza), a teraz piszesz "owszem, jest słabsza..". To jak to w końcu jest, co? ;)

ocenił(a) film na 7
berni_

Słabsza, nie musi zaraz oznaczać przepaści. Tak, to fakt, brak w dwójce magii jedynki, ale to nadal dobra animacja. Nie sądzę bym mieszał się w którymkolwiek miejscu w wypowiedzi.
Pisząc ''o wiele gorsza'' zabrzmiało to tak dosadnie. Ja napisałem, że słabsza (trochę), nie że duuużo słabsza. To bagatelna różnica.

djrav77

Zgadzam się. Dwójka bardzo mi się podobała, ale rzeczywiście jedynka była ciut lepsza. Co nie zmienia faktu, że oba filmy były naprawdę dobre. No, ale wiadomo - nie każdy musi się z tym zgadzać.

ocenił(a) film na 10
berni_

Twoje zdanie nikogo nie obchodzi XD
Ale nie wiem po co ludzie się o to kłócą ,ja to najzwyczajniej olewam.

ocenił(a) film na 4
ErvinRommel

Więc po co się tu udzielasz?

ocenił(a) film na 10
berni_

Aby ci to uświadomić XD

ocenił(a) film na 4
ErvinRommel

Ciebie nie obchodzi moje zdanie, a mnie nie obchodzi Twoje.

ocenił(a) film na 8
berni_

http://m.youtube.com/watch?v=nEs1cP6tNUA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones