PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 211
ocen
7,7 10 1 173211
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

poraziła mnie twarz Astrid i jej zachowanie na początku gdy gada z Czkawką, jednak jak na drugą część (zazwyczaj są one słabe) film jest bardzo fajny, polecam :D

ocenił(a) film na 9
Karoll7

W jakim sensie cię poraziła? W sensie, że brzydka, czy ładna? O.o

ocenił(a) film na 8
Atrament3

No po prostu wyglądała nieco gorzej niż w pierwszej części, według mnie, oczywiście :D

ocenił(a) film na 10
Karoll7

Jak na moje oko to aż tak bardzo się nie zmieniła, bardziej diametralnie zmienił się główny bohater (na lepsze na szczęście).

ocenił(a) film na 10
Karoll7

Zgadzam się, ja też wolę Astrid z pierwszej części ;D

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

jak dla mnie to tylko zaznaczyli, że dorosła, ale wielkiej zmiany nie widzę ;)

ocenił(a) film na 10
Karoll7

a mnie się podoba, jest bardziej realistyczna i ładniejsza

ocenił(a) film na 8
OgladamTV

Na wygląd to ja w ogóle bym nie zwrócił uwagi(i oczywiście nie zwróciłem), ale, że jest bardziej realistyczna - jak najbardziej.
Zachowanie wskazuje, że przez tych parę latek się faktycznie poznali, własnym zachowaniu, poznali również na rodzince(w sumie na samym ojcu Czkawki).
Niby hm, drobny szczegół, ale jednak dużo mówi. Trochę ich jest, trochę też wątków na forum widziałem o tym widziałem i to się mi podoba.

ocenił(a) film na 9
Karoll7

mi też się nie podobała twarz Astrid, okrągła twarz a do tego wielki nos i małe usta. Ale Czkawkę to zmieni na dobre ,bo już nie ma grzywki przyklejonej do czoła niczym młody Bieber

ocenił(a) film na 8
FearTheRipper

Tak :) też tak myślę, Czkawka wygląda doroślej, bo w końcu akcja rozgrywa się chyba pięć lat później, ale Astrid jak na mój gust ma strasznie dziecinną twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones