PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 130
ocen
7,7 10 1 173130
7,4 23
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Film o poświęceniu się swojej pasji, na przekór wszystkim, o odpowiedzialności, tolerancji i zaufaniu. Nie potrafię opisać słowami jak bardzo kocham ten film! Obok Króla Lwa absolutnie najlepszy film animowany wszechczasów (w parze z pierwszą częścią oczywiście)! Uwielbiam bohaterów, muzykę, niezwykłą przyjaźń, która wydawała się niemożliwa, przepiękną animację. Film, który zachwyca, wzrusza, bawi i uczy.

ocenił(a) film na 8
ariel_lindt

Zdecydowanie jedna z najlepszych animacji. Najśmieszniejsze, że oscara dostała Wielka szóstka, która jest mocno średnia i nawet nie umywa się do JWS...

ocenił(a) film na 10
Joecrou

Byłam PEWNA, że po tym, jak pierwsza część JWS została niedoceniona i przegrała z bardzo mocno średnim TS3, Akademia będzie chciała naprawić swój błąd i JWS2 zdobędzie Oskara w przedbiegach. Jakież było moje ogromne zdziwienie, kiedy okazało się, że Akademia po raz kolejny udowodniła, że nie liczy się film, tylko ich wewnętrzna polityka. Blah! JWS2 jest duuużo lepsza niż "Wielka szóstka", pomimo iż "Wielką szóstkę" również uwielbiam.

ocenił(a) film na 8
ariel_lindt

TS3 podobało mi się, ale JWS było jednak lepsze. Dwójka również wydawało mi się że nie ma szans by nie zdobyć oscara, w końcu zmiata Wielką szóstkę we wszystkim..

ocenił(a) film na 10
ariel_lindt

W którym momencie ten film animowany uczy tolerancji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones