PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 068
ocen
7,7 10 1 173068
7,4 23
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

1 część kojarzy mi się trochę lepiej, ale to już kwestia gustu, obie części to jedne z najlepszych bajek animowanych jakie zostały stworzone.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
czkalaka147258

Wielka 6, która zdobyła oscara ( śmiech) do piet nie dorasta JWS 2

czkalaka147258

uważam że nieśmiało kojarzę inspirację lotem smokiem: https://www.youtube.com/watch?v=DJNT7C61NrE

Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 10
desire0

Zapraszam wszystkich na nową stronę, epickiej trylogii filmowej ''Jak Wytresować Smoka''. Przeżywaj wspólnie z nami tę historię i wszystko co jest z nią związane. Strona będzie aktywna cały czas do premiery 3 części filmu i .... dłużej....
Jak Wytresować Smoka - Epicka Trylogia

ocenił(a) film na 7
CzkawkaHiccup

Pełna przygód akcji animacja Na ekranie przeróżna maść smoków przeróżny kształtów .Podoba mi się że w filmach animowany jest poruszany czasem temat śmierci i że czasem uśmierca się postacie chociaż oglądamy film dla dzieci to chyba trzeba oswajać młodego widza ,że nic nie trwa wiecznie i nie ma jakiegoś magicznego amuletu którym wszystko jest możliwe . Jak mówiłem w bajcie nie brakuje akcji ale też opowiada do dorastaniu odpowiedzialności . Przecież naszego bohatera czeka wkrótce nowa odpowiedzialne zadanie .Jak pisałem wyżej że dobrze że filmy animowane dopuszczają śmierć bohaterów to tutaj troszkę wyszla taka loteria .Chłopak z dzieciństwie stracił matkę na długie lata gdy ją odnalazł zaczeli odbudowywać to co stracili przez te lata to stracił .Ojca .Nie wiem czy ty to było akurat potrzebne . Ale jak zaznaczę dobrze że w filmach animowany temat śmierci jest tabu. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones