PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 211
ocen
7,7 10 1 173211
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Super !

ocenił(a) film na 10

Pierwsza część była cudowna! Oglądałam ją kilka razy i za każdym razem ją przeżywałam tak samo. Bałam się oczywiście, że jeśli zrobią drugą część to ją spartaczą, jak to często bywa. Ale bardzo się cieszę, że się myliłam! Świetnie wykombinowali z tą mamuśką, obstawiam, że wkręcili ten wątek teraz, żeby 3 część zrobić o kolejnej Nocnej Furii, szkoda mi było tylko ojca. Według mnie twórcy dość brutalnie wymyślili jego śmierć, biorąc pod uwagę, że zabija go właśnie Szczerbatek. Ale pewnie zrobili to, żeby nie zamknąć Szczerbatka w roli przyjaznego smoka, który głównie lata i czasem zionie ogniem. Bynajmniej tamten moment mnie bardzo poruszył.
Jestem oczarowana tak samo pierwszą jak i drugą częścią pod względem sposobu jej zrobienia, szczególnie urzekła mnie muzyka.
Nie mogę się doczekać kolejnej części.

Katienkis

Zgadzam się. Ja także oglądałam po kilka razy i za każdym, tak samo przeżywam. Też było mi szkoda Stoicka. Z resztą do tej pory nie mogę przeboleć tej śmierci. Jednak myślę, że była chyba potrzebna, żeby Czkawka zdał sobie sprawę, kim jest i, że jest gotowy na przejęcie roli po ojcu. Poruszający moment, płakałam jak bóbr ;)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Ja byłam twarda, powstrzymywałam łzy xD Ale to było takie cholernie smutne :(

ocenił(a) film na 10
Katienkis

Racja, muzyka była przewspaniała w obu częściach :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones