PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 211
ocen
7,7 10 1 173211
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Wielka szkoda, że "HTTYD" nie dostał Oscara. Oscary kochają Disneya i wynik chyba był z góry wiadomy.
Dreamworks jest odrzucany.

redderon

DreamWroks jest odrzucany bo robi animacje bardziej komediowe, a Akademia ma chyba jakąś awersję do tego studia. Mówiąc szczerze nie przepadam za tymi nagrodami... Disney zresztą tak szczerze mówiąc też był w XXI w. odrzucany, wyjątek stanowią oczywiście lata 90 i Krainy Lodu z 2014r. Reszta animacji jaka zgarniała nagrody (zresztą wg mnie nie zawsze słusznie) to Pixar (studio wykupione przez Disneya), który zresztą ukradł w 2011r. nagrodę dla wspaniałego "Jak wytresować smoka" i w 2013r. za cudnego "Ralpha Demolkę".

Zresztą "Jak wytresować smoka 2" był dla mnie lekkim rozczarowaniem, więc cieszę się że nie zdobył tej nagrody, z drugiej strony jednak powinni byli mu dać jako rehabilitację za cudną pierwszą część.

Big Hero 6 nie oglądałam, więc się nie wypowiem, ale słyszałam wiele dobrych opinii na temat tej animacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones