PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 214
ocen
7,7 10 1 173214
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Wydanie DVD

ocenił(a) film na 10

Będzie tylko to książkowe, czy też w normalnym pudełku? Bo szczerze mówiąc nie podoba mi się
perspektywa tej książeczki.

ocenił(a) film na 10
Warwick_fw

Kiedy dokładnie ta premiera DVD? Byłem w Empiku i filmu nie było. Z innymi filmami nie było problemu.

ocenił(a) film na 9
Warwick_fw

18 listopada
Zawsze są w pudełku...........Nie wiem z kąd ci taki pomysł do głowy strzelił........

ocenił(a) film na 10
Walky12345

z kąd? To jakieś nowe słowo? Stąd, baranie:

h t t p:// jakwytresowacsmoka. wikia. com /wiki /Jak_wytresowa%C4%87_ smoka _2_(DVD)

"Polskie wydanie DVD jest książkowe - na kilkunastru stronach znajdują się opisy bohaterów, smoków i ich przygód. Dodatkowo, polskie wydanie Blu-ray zawiera "nową przygodę" (prawdopodobnie jest to polska wersja krótkometrażówki Dawn of the Dragon Racers)."

ocenił(a) film na 9
Warwick_fw

ufasz stroną internetowym???
przykro mi ale wydanie w pudełku już jest..... W stanach.......A o książce nie ma tam mowy
Dlaczego niby w Polsce nie miało by być pudełka?? ''Baranie''?
najeżdżasz na mine ,która potrafi wybuchnąć,więc nie wyzywaj

ocenił(a) film na 10
Walky12345

Haha, bardziej ufam w miarę rzetelnym informacjom, niż osobie która pisze "z kąd" lub "stroną internetowym" zamiast "stronom internetowym" :D

Co mnie obchodzi co jest w Stanach (tak, "Stany" nie "stany"). W Stanach w McDonald's były śmieszne krążki z okazji premiery tego filmu a u nas figurki. Poza tym wejdź sobie na Allegro i zobacz jakie wydania sprzedają, a nie odzywasz się w temacie, o którym nie masz pojęcia i jeszcze się ośmieszasz.

Tak, baranie. Nie boję się ciebie, mały internetowy sfrustrowany człowieczku, co ty mi możesz zrobić? :D Możesz odpisywać, poprawię sobie humor po pracy. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Walky12345

Haltj się z urzywaniem cudzy-slowia, ale + za ogarnianie nieogarów. ;)

Warwick_fw

Nie tylko ciebie krew zalewa z tego powodu. Też chciałbym w zwykłym pudełku. Ale nie. Każdy film dają z taką posraną książeczką w której ponadto nie ma nic ciekawego

Warwick_fw

To ktoś jeszcze kupuje filmy na DVD w tej fatalnej jakości ?? Przeżuć się na Blu Ray chłopie ,szkoda psuć sobie seans ,no chyba ,że masz stary CRT

ocenił(a) film na 10
Danio31b

Racja, oglądanie filmu z DVD na przykładowo ponad 40-calowym TV jest z góry skazane na porażkę! Technologia poszła nieco na przód, zatem warto z niej czasem skorzystać! ;)

ocenił(a) film na 7
Danio31b

Najlepiej to sobie ściągnąć z internetu,a nie płacić po 50 parę złotych

dominik9051

nie każdy film jest do ściągnięcia w 1080p ,blu ray to jednak blu ray

użytkownik usunięty
Warwick_fw

Książeczka i jeszcze 50zł LOL

użytkownik usunięty
Warwick_fw

Niestety, w Polsce widziałam jedynie wydanie książkowe, które, jak się okazuje, nie zawiera nawet żadnych ciekawostek, jedynie kolorowanki i łamigłówki dla dzieci, masakra...
Nic nie wskazuje na to, by miało się pojawić wydanie tylko w pudełku, choć może za kilka miesięcy gdzieś się pojawi, tak jak było w przypadku "Igrzysk Śmierci" (nie jestem pewna, czy pierwotne polskie wydanie było wyłącznie książkowe, jednak po około roku udało mi się zdobyć wydanie pudełkowe).

No kurczę, tak się nakręciłam na premierę dvd, miałam nadzieję na jakieś fajne dodatki, a tu coś takiego? Muszę się poważnie zastanowić nad kupnem. To już pierwsza część zawierała ciekawe materiały z powstawania filmu, człowiek by pomyślał, że druga część też powinna mieć coś sensownego, ale nie, widać osoby odpowiedzialne za to stwierdziły, że ludzie i tak kupią, to po co się wysilać...

użytkownik usunięty
snowdog

Wydanie blu ray ma naprawdę fajne dodatki. No ale dla filmów blu ray potrzebny jest odtwarzacz, no i trochę kosztują :/

Właśnie, dlatego w moim przypadku odpada. Trochę szkoda, zupełnie nie pomyśleli o starszych odbiorcach filmu, a to chyba żadna tajemnica, że nie tylko dzieci oglądają filmy animowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones