PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 644
oceny
7,5 10 1 55644
6,6 12
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Byłam na przedpremierze tego filmu i co mogę powiedzieć - cudo! Wszystko dopracowane, co do szczegółu. Grafika - przepiękna. Naprawdę warto pójść do kina na to dla samej grafiki, bo jest na najwyższym poziomie i dopracowana pod każdym detalem. Muzyka - idealnie dopasowana. John Powell jak zwykle nie zawiódł i soundtrack jest przyjemnością dla uszu. Mamy w filmie również sceny bez słów, z samą muzyką i tak jak zapewniał reżyser w jednym z wywiadów, są cudowne! Fabuła - świetna. Elementy humoru nie są kiczowate i naprawdę nawet dorośli się śmiali. Są również sceny, gdzie naprawdę można dostać gęsiej skórki oraz które łapią za serduszko. Wszystko to tworzy arcydzieło i idealne zakończenie trylogii. Naprawdę warto i idźcie do kina!!! Jeśli ten film nie dostanie w przyszłym roku Oscara, na co naprawdę zasługuje, to robię najazd na tę ich komisję haha

ZuJader007

Powiem ze zgadzam sie z tobą nawet ceny gdzie było zwolnienie były zrobione znakomicie.

ocenił(a) film na 8
ZuJader007

Z tym Oskarem może być kiepsko, no w tym roku wychodzi też Toy Story 4, a hype na Pixara zawsze jest olbrzymi.

ocenił(a) film na 10
ZuJader007

Prawda

ZuJader007

Fabuła niestety dość przewidywalna, postacie drugoplanowe słabo rozbudowane, ale film faktycznie piękny

ocenił(a) film na 8
Nibynic_

Postacie drugoplanowe zostały już rozbudowane w serialu, więc w sumie nie dziwię się czemu twórcy zdecydowali się na odsunięcie ich na bok :) W sumie większość fanów oczekiwała tego, że w tej części na pierwszym planie zostanie postawiony Szczerbatek. Ale przyznam rację, że fabuła momentami była przewidywalna (nie tak jak w drugiej części), ale też nie możemy aż tyle oczekiwać od filmu animowanego, który w znacznej mierze jest skierowany do młodszej widowni :p

ocenił(a) film na 8
ZuJader007

Czy na film warto zabrać osobę, która nie oglądała wcześniejszych części?

dawidogi

Nie. Niech nadrobi, bo inaczej nie widzę w tym sensu.

ocenił(a) film na 8
dawidogi

Nie, niech lepiej nadrobi, bo jest kilka nawiązań do poprzednich części i po prostu przyjemniej się będzie oglądać :)

dawidogi

Już odpowiedzieli, ale wzmocnię powyższe stanowisko: nie. Owszem, będzie nadążać za fabułą, ale trójka jest ewidentną kontynuacją, nie bawią się w wyjaśnianie w stylu "w poprzednim odcinku..." i w ogóle jak już zostało to napisane, kto widział pierwsze dwie części będzie wyłapywał nawiązania do nich, a na nowym widzu te sceny nie zrobią w ogóle wrażenia.

ocenił(a) film na 6
ZuJader007

"Must see"? No chyba niezbyt. Ale widzę po twoich ocenach - Deadpool 2 na 10, SM: ITSV 6, Bohemian 9... Wolę nie mówić więcej i nie słuchać twoich wypowiedzi

ocenił(a) film na 8
MahiDTM

Że tobie się chciało przeglądać mój profil XD! Chyba nie masz naprawdę, co robić w życiu, ale mniejsza. Po prostu wyraziłam swoją opinię :) film mi się podobał, uwielbiam dwie poprzednie części i oceny, co do trzeciej części nie zmienię. O gustach się nie dyskutuje :p. Zresztą nikt nie każe Ci czytać moich komentarzy i ocen, których i tak jest mało, bo nie mam w zwyczaju oceniać publicznie filmów:)

ocenił(a) film na 7
ZuJader007

”Grafika”? Nie wiedziałem że w kinach grają teraz "gry".

ocenił(a) film na 6
jonie

No tak, grafika, co innego? To normalne pojęcie jeżeli chodzi o animacje.

ocenił(a) film na 7
MahiDTM

Nie spodziewałem się odpowiedzi xd . Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju animacje jest to poddziedzina grafiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones