PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837777}
5,4 4 327
ocen
5,4 10 1 4327
4,0 7
ocen krytyków
Jak wywołałem byłą żonę
powrót do forum filmu Jak wywołałem byłą żonę

Kawałek świetnej zabawy - film "ciepły",sympatyczny i co najważniejsze śmieszny - super mi się to oglądało,przez cały seans miałem banana na twarzy - kino bardzo w moim typie.Film bardzo dobrze zagrany z super dobraną muzyczką i świetnych humorem.Na plus również śliczne takie żywe,kolorowe zdjęcia oraz super scenografia,kostiumy itd.Szczerze polecam.

kleju30

Ach jejku, super, po prostu super i super kwadrat. Ja chyba inny film oglądałem. Mój był nudny, rozwlekły i zupełnie niezabawny, w przeciwieństwie do oryginału. Bo pierwowzór z 45 roku był...no po prostu super. ;-)

ocenił(a) film na 5
kleju30

Ja widziałem, że w innym wątku komuś polecałeś tę komedię i też postanowiłem ją sprawdzić, ale się niestety zawiodłem. Zła nie była, nic fatalnego, ale nie trafiła w ogóle w mój humor i było sporo irytujących miast zabawnych scen. Szkoda, bo też bardzo lubię Dana Stevensa, a tu pajacował za mocno. Za to Judi Dench klasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones