PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839}

Jakub kłamca

Jakob the Liar
7,1 7 298
ocen
7,1 10 1 7298
Jakub kłamca
powrót do forum filmu Jakub kłamca

Jak już wspomniano w ciekawostkach , niektóre sceny były kręcone w Piotrkowie ale ja bym raczej poowiedział ze większość była tam kręcona ,Wszystkie sceny z getta

santini24

Dokładnie większość filmu została zrealizowana w tym mieście... [w sensie nakręcona...]

Koch96

Moje miasto;) teraz tez krecili Bitwe Warszawska 1920- Jerzego Hoffmana.;) jednak Piotrków to jest Piotrków;)

incia20

Ano fakt... żeby miasto przypominało Warszawę z 1920 roku, realizatorzy filmu poprosili tylko o zdjęcie banerów i reklam na elewacjach.... dodali kilka barykad i Warszawa gotowa... nie wiem jak to odczytać... czy w Piotrkowie nic się nie zmienia... czy to dobrze czy źle...^^
Sam mieszkam w Piotrkowie i widzę, że miasto się modernizuje, i to dosyć szybko... niestety władze miasta zaniedbują zabytki, które powinny być priorytetem. To miasto ma równie bogatą historię co Kraków i starszą niż Warszawa... a szacunek dla niej jest znikomy... niestety... (a podobno miasto miało zwrócić się ostatnio ku turystyce... cóż pomysł dobry, wykonanie tragiczne...)

ocenił(a) film na 6
santini24

Tak było....wiem, bo miałem przyjemność statystować, nawet mój pysk mignął w końcowej scenie :) Fajna sprawa, zobaczyć od kuchni produkcję filmu.

ocenił(a) film na 7
Strangel

Fajna przygoda :)
Pamiętam, że później poszłam na rynek i badałam, w których to kamieniczkach, co było odgrywane :)

pola_pola

pamiętam jak robek chodził, po ulicach zupełnie niezauważony......albo nikt go wtedy nie znał ,albo nie wieżyli,że to on

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones