PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6543}
6,9 3 342
oceny
6,9 10 1 3342
Jane Eyre
powrót do forum filmu Jane Eyre

Nigdzie nie mogę dostać tego filmu :( W Empikach nie ma i nie mogą zamówić, wysyłki internetowe - ciężko (chociaż nie zarzekam się, może do czegoś nie dotarłam!), a bardzo mi zależy na tej właśnie wersji filmowej.
Może ktoś posiada, nagrany, może na komputerze, może na DVD, podzieli się, chce sprzedać, wie że gdzieś można dostać, zamówić etc.
Proszę bardzo bardzo o kontakt!

Gajowa

Gajowa

Ja mam ten film, ale nie posiadam niestety polskich napisów.

ocenił(a) film na 9
kinofan

O Dobry Duchu! :) Przesyłam wiadomość na "priva"!

Gajowa

Dzisiaj był na Polsacie.. zamiast zapowiadanych wichrowych wzgórz, oczywiście w programie telewizyjnym żadnej informacji...

Velouria

Taa, jak zwykle. Dobrze, że jednak włączyłam telewizor, szkoda że po godzinie. Film piękny, książka piękna, historia piękna. Chciałabym ją miec i móc obejrzec jeszcze raz! Ma ktoś? doncia32@wp.pl

doncia32

ale jestem bystra, ktoś jednak ma;-) <za krótkiiii>

kinofan

czy ja tez sie zalapie bardzo mi zalezy na tym filmie moj mail to jooog@wp.pl prosze o kontakt :)

użytkownik usunięty
kinofan

ja tyz szukam i znlezc nie moge;/;/ jakby ktos mila to prosze kontakt

ocenił(a) film na 10
Gajowa

też mam ten film, sciagnelam na emulu, ale nie ma w sieci polskich napisow, niestety i jak obejrzec, jezeli mam w wersji francuskiej?

Gajowa

Ja również szukam tego filmu, gdzie można go dostac??
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones